Новий гастрофіброскоп придбали за благодійні внескиУ центральній районній лікарні від жовтня працює новий гастрофіброскоп (по-простому – зонд). Прилад німецької фірми fUJINON – найбільш досконалий апарат для діагностики та лікування захворювань стравоходу, шлунка та дванадцятипалої кишки. Придбано його за благодійні внески.

– Настільки ефективний гастрофіброскоп ми тепер маємо, що з попереднім можна його порівняти фразою «наче з «Жигулів» на «Мерседес» пересісти», – зауважує лікар-ендоскопіст центральної районної лікарні Володимир Семенюк. –Я тепер можу не нахилятися, а спокійно розглядати зображення на екрані. До речі, воно збільшується удвічі, видно кожну судинку.

Володимир Борисович розповів також, що зручний цей апарат і для лікаря, і для пацієнта. Товщину трубки має 7,8 мм (у старому було 9,8 мм). На кінці трубки є камера, вона може повертатися у різні боки, що дає можливість максимально повно оглянути пацієнта.

Новий апарат – найновіший в області. Він не боїться відключення світла: має блок безперебійного живлення і може кілька годин працювати від акумулятора.

Нині пройти обстеження на гастрофіброскопі можна у поліклініці ЦРЛ – кабінет ендоскопії (на першому поверсі). Не лише жителі Менщини, а й люди з інших районів їдуть до нашої лікарні, аби пройти якісне дослідження.

Коментарі закриті.