Феськівський  дитсадок  «Веселка»  не випадково називають співочим. Адже його маленькі вихованці так гарно співають, стільки пісень знають, що хоч зараз вези їх на конкурс до столиці.

Пересвідчилися  у цьому гості свята, яким 19 серпня стало відкриття у дошкільному закладі ще однієї групи. «Вхідчини» розпочали дошкільнята, які своїми гарними піснями та віршиками про свій садочок подарували усім при- сутнім море посмішок та батьківських щасливих сліз.

Приїхали з подарунками

Із вітальним словом до присутніх звернувся голова Менської райдержадміністрації Анатолій Соломко. Він зазначив:

– Відкриття ще однієї групи в дошкільному навчальному закладі «Веселка» стало можливим завдяки реалізації в нашому районі нової соціальної ініціативи Президента України Віктора Януковича «Кожній дитині – всебічний розвиток».

Присутніх також привітали голова районної ради Володимир Невжинський, сільський голова Микола Хареба, помічник народного депутата України Олега Ляшка Василь Волошко, керівник ТОВ «Успіх-Мена» Денис Нікіфоров.

Як годиться, гості прибули на свято з подарунками. Анатолій Соломко вручив завідувачці дитячого садочка Світлані Веремій музичний центр, Денис Нікіфоров – технологічне обладнання для харчоблока, Василь Волошко передав від Олега Ляшка комплекти постільної білизни, а завідувачі міських садочків привезли у подарунок демонстраційну дошку.

Працювали і день, і ніч

Відтепер у «Веселці» додалося ще 16 маленьких вихованців, а загалом їх аж 58. І усе це – завдяки розширенню та кардинальному ремонту будівлі дошкільного закладу.

Рішення про те, що у селі конче необхідно відкрити ще одну групу для дошкільнят, було прийняте у січні на загальних зборах жителів села. Перепоною було те, що на придбання нового приміщення навчального закладу у бюджеті села та навіть району коштів не було. А батьки ж усе ішли до сільського голови: «Візьміть мою дитину у садочок!»

Рішення знайшли таке: облаштували ще одну кімнату у «Веселці» завдяки переобладнанню спортивної кімнати. За кілька місяців приміщення дитячого садка повністю реконструювали, відремонтували, оновили інтер’єр – дякуючи небайдужості сільського голови Миколи Хареби, працівників закладу та батьків маленьких феськівчан.

На те, аби до ладу довести будівлю, було витрачено 36 тисяч гривень! Роботи тривали і вдень, і вночі. Після закінчення трудового дня йшли працювати до садочка тата і мами, а розходилися нерідко далеко за опівніч, після другої години.

З 8 липня вихованців відправили на канікули, тож роботи розгорнулися від ранку й допізна. Тут прорубали новий вхід, влаштували арку, відремонтували стелі, підлогу, поклали лінолеум, поклеїли гарними шпалерами стіни, оздобили інтер’єр. Тепер у спальній кімнаті садочка – ніжно-блакитне царство спокою та затишку, акуратно стоять ліжечка з новенькою білизною, пекуче сонечко затуляють гарні фіранки.

Невимовно цікаво роздивлятися інтер’єри гральних кімнат, їдальні: іграшки, тематичні куточки, яскраві серветочки та вазочки з квітами. Малечі тут буде цікаво й безпечно. І навіть у тріскучі морози тепло, бо минулого року тут було реконструйовано опалювальну систему, придбано газогенератор. А ще дітлахів будуть зігрівати любов і піклування уважних та відповідальних працівників.

Фото Валерія ТИХОНОВА.

zp8497586rq

Коментарі закриті.