Новою сусідкою Леніна буде голуба ялинка

На початку тижня працівники міськради копали яму на центральній площі міста – біля пам’ятника Леніну. «Наше слово» дізналося, що там збираються посадити голубу ялинку.

– У мене з’явилася ідея посадити у центрі Мени ялинку, яка б прикрашала площу протягом року та яку можна було б прикрашати на Новий рік, – говорить голова міської ради Федір Фесюн. – Цю ідею підтримали в районній раді та районній державній адміністрації.

Ялинка вже не маленька – висотою чотири-п’ять метрів. Надав її спонсор – менський ск «Агро 1 Травня».

– Також йде робота по розчистці парку в центрі міста, – говорить Федір Іванович. – Сухі дерева ми спилюємо, оцінюємо і продаємо. Гроші йдуть у міський бюджет.

Схожі публікації:

Сергій Лавський

Опублікувати в:Опубліковано у Головні новини. Додати до закладок постійне посилання.

74 коментарі до Новою сусідкою Леніна буде голуба ялинка

 1. Rep коментує:

  Ленин – Сибирь – лагерь заключенных – лесоповал:
  так я вижу соседство ленин-елка.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 2. А я бачу класну ялинку на Новий рік.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 3. ХМ коментує:

  Ялинки завжди так були класні. Прикрашали їх просто жахливо.
  Та я ще хочу щоб ракету поставили. Синю також.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 4. ХМ коментує:

  Тільки наступного разу як захочете відмити свою нову хату не засівайте центр зерном чи не садіть картоплю будь ласка

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Мена коментує:

  це такій “брєд”,тількі ялинки там і не вистачає.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. vkontakte.ru Лариса Бондарь коментує:

  Ага! Чекайте! Ще хай прийметься! У Щорсі двічі пересаджували голубі ялинки – хоч би одна прийнялась! Тільки дерева згубили….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Менян коментує:

  Скажіть коли буде МІС Міста,а то ялинка це чудово але хочеться зараз культурних програм,чогось цікавого?!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Юрій Стальниченко Юрій Стальниченко коментує:

  А як на мене – цікава ідея. Центр міста не змінювався вже років 30, і щось треба робити. І дивно чути осуд, коли ще небачимо результату, а якщо все вийде як задумано…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. 123 коментує:

  Ідея цікава, класна, ефективна.
  Що там Лєнин робить не зрозуміло.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Ленін буле “ходити” під ялинку.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Свій коментує:

  Чи буде Ленін під неї ходити – це питання, а от молодь, так це точно. Мені ідея подобається.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. капець коментує:

  на ёлке надо повесить того, кто ее придумал там посадить! Еще бы посреди дороги вперли – идиоты!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Avtoritet коментує:

  Новый мер, новые веяния. В этом новшестве плохого нет, человек думает на перспективу и тянется к тому, что увидел у капиталистов. Пройдет с дясяток лет… откуда будет елку взять, что бы установить ее в центре?

  Но мне еще было бы интересно и перспективно если наряжали елку возле маркета,ели там “прекрассные”, там можно было бы на время новогодних праздников огородить и сделать там для детей сказочный городок.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Дивуюсь. Скільки тут дебільних коментів написано. Вішати там нікого не треба. Такі як КАПЕЦЬ самі подохнуть від натуги.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Peacemaker коментує:

  Я не агроном…. але садити дерево в асфальт! ))))) Хай росте. Я не вбачаю нічого поганого в озелененні міста. Але мета і засоби як завжди “на висоті”

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. капець коментує:

  мало в центрі ямок так вони ще одну викопали:))))))))))))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Peacemaker, а що там неправильного? Місце де буде садитись дерево асфальт прибирається. Ви не те що не агроном, а щей сліпий не агроном.

  капець, у тій ямці буде стояти ялинка.

  Ви з пісмакером не родичі?

  І взагалі, ви щось для міста зробили? Чи тільки раді що у вас інтернет єсть і можно писати усіляку дурнистику? (прикриваючить різними ніками)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. капець коментує:

  Шановний “введіть своє ім’я” Ви абсолютно праві. Таким як ми потрібно лише хліба та дивовищ на новий рік. Гроші з бюджету повинні йти на забаганки а не на ремонт дороги.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. ХМ коментує:

  о, так безіменний і тут. Це взагалі по-моєму ідея геніальна. Це,мабуть, ти з Фесюном родич.
  Озеленення міста? Ти шо дебіл? Біля Леніна в центрі міста поставити ялинку??? Сука.. Це озеленення ??? Дебіл!!!! Я шо бл* на ваші ялинки плачу податки ???? У мене до хати долізти не можна – асфальт вже розвалився як комунізм і СРСР. Сукі!!! Наркомани!!! Вдавіться своєю найдорожчою водою в Україні!! Хай ялинки ваші в горлі вам постануть !Усі – усі крадуни – за Кадушком, камон!!!УРОДИ!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. капець коментує:

  Да… ёлку еще не поставили а революция назревает:))))))) “ХМ” – ты реальный пацан – респект! Тока не матюкайся а то не красиво.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Я В ШОКЕ от наших жителей! Уважаемый “ХМ”, вам необходимо срочно сменить ник. Пишите “Х…” потому что такой лексики как у Вас я давно не слышал. Просто неудовлетворенный, обозленный человек который может высказать свое узкое, мрачное мнение только в интернете под неизвестным ником. Люди начинают что-то делать для города. Хоть что-то. Поживем посмотрим что с этого будет. А вот что лично сделали ВЫ??? Кроме того что выругались, “ходите” под те же ёлки, бьете бутылки в центре и выражаясь Вашими словами “лазите до хати”??? АДМИНИСТРАЦИЯ САЙТА – ГДЕ ЦЕНЗУРА?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Я - ХМ коментує:

  Так скажіть тоді, милосердний ви мій, звідки у вас такі відомості, що я нічого для міста не роблю чи, що я , скажімо, під ялинки ходжу. Якщо вам так завгодно – це приниження моєї особистості – і тому можемо поговорити про це в окремому діалозі, подалі від чужих вух.
  Дозвольте, я далеко не дурень, і тому нецензурної лексики я не вживав- тільки дав зрозуміти своє негативне ставлення.
  Щодо мого ніку – він у мене нормальний, а от у тебе нік – взагалі, чудо техніки, аля космос – прийом.
  Поживемо- побачимо?! Хочеш моє тобі віщування ?!(хоча мені пофіг хочеш ти чи не хочеш) – все це буде тупорилим обманом, лапша, яку нам ласкаво повішають чудо- веделкою на вуха, і ще в додачу розкажуть, яка це чудова ідея, а такі як ти, зомбі, будуть махать головами і говорить: “О!!! Хоть щось почали робити”. Так знаєш, можеш вдягнути свої рожеві окуляри собі хоч на вуха, а мене це все вже дістало.
  І я сподіваюся, що мої коментарі пробудять хоть в комусь те почуття власнох гідності, ту віру в те, що все ще можна змінити, що в нас не тоталітаризм, а незалежна держава,і , що можна говорити все, що ти думаєш, не залежно від того, що тобі говорять ці зомбаки, які все ще ведуться на державну зарплату в півтори, і все ще підлизують кожну сраку старшого по званню.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 23. Ответ для ХМ коментує:

  Эко Вы заговорили “це приниження моєї особистості” за то что я сказал что ничего не сделали для города. А то что Вы сейчас обливали грязью и далеко не самыми цензурными словами “сукі”, “дебіл”, “УРОДИ” это для Вас норма. Я более чем уверен что Вы для города ничего не сделали, так как те, что хоть что-то делали знают как это и по-этому попытки других не критикуют и оскарбляют, а поощряют и поддерживают.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Yuris коментує:

  Шановні! Я вважаю,що критикувати або хвалити можна і треба тільки по РЕЗУЛЬТАТАМ якоїсь справи! Зараз же МИ читаємо як позитивні так і негативні відгуки на те, чого ще немає… Можливо треба просто зачекати, і подивитись результат?!
  Хоча кожен має право на свою думку, але ж ми всі освічені люди, чому ж ми не можемо спілкуватися по-людьські, не звинувачуючи один одного в усіх смертних гріхах. Доречі, задайте собі питання: “А що я зробив для свого міста?” Тільки не відповідайте питанням на питання…
  І ще раз згадаю комент до однієї з моїх публікацій: “Критикуєш-пропонуй, пропонуєш-виконуй!!!! ” ТЧК

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. Я - ХМ коментує:

  Відповідач, якщо вони(державні діячі міської влади) і стали публічними людьми – то це їхня справа, що я так вважаю, це моя оцінка їхніх дій, а я особа приватна – так що язик …
  І так, результату ще немає – є тільки ямка поверед міста. Яка вже , до речі. досить давно там. Ви ще побачите скільки буде вце “трохі” і потім зрозумієте.
  Просто якщо влада у нас така крута. Побувала в Європі, вирішила почати з екології = та гідно, я ж нічого не кажу. Та Бабка воняє, все розвалюється, а нові будинки строяться і строяться. Та знаєш, іншим словом не назвати – (якщо так бажаєте просто.) ….
  P.S Я ні в якому разі не заздрю, що вони там собі будують. Просто як береш, так і іншим щось давай. І от коли прикрили Кадушка, коли всі тут повсирались(пардон), ні щоб бастануть, щоб зробили щось ще, ви махаєте своїми зомбо-головами…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. Я самая коментує:

  Скільки розмов про Кадушка, може пора залишити людину в спокої? Кістки добре перемивають, от народ

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. ЧИТАЧка коментує:

  Шановні! Чим Ви займаєтеся?!!! Подживіться на себе збоку!!! Ви тільки і здатні, що критикувати владу, звинувачувати когось іншого у всіх смертних гріхах і у Ваших власних негараздах!!! А починати потрібно з себе! ВОНИ (державні діячі міської влади) – це, в першу чергу, обличчя нашого міста! Ми з Вами їх обирали! А якщо ви ХМ пвдтримуєте так звану “опозицію”, то навчіться хоча би поважати вибір інших (Ваших земляків, до речі)! А для того, щоб писати всілякі капості та нецинзурщину, розуму багато нетреба!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 28. Пи....да рулю коментує:

  ХМ ты прав как никогда, ДеБИЛЫ! Елок в лесу мало??? Не понимаю не фига. Срубили на Новый год елку посадили две (решение и озеленение). А от тротуарную плитку возле держадмимистрации похерили, дак за это сажать надо!!! Каким дебилом надо быть, чтобы заставить рабочих (службу по очистке города (кстати слуба нашей рады)) коцать лед лопатами по новой плитке?? Людииии…это ж дебилизм, в городе есть люди которые так и не смогли прогуляться по новой тротуарной плитке (неповезлоо). И все нормально, так и надо. Елочку теперь захотелось. ПОНТЫ это все, показать что мер чето делает? хотелось бы узнать куда срезанные деревья (двохметровочки) с кладбища делись (не на пилораму лиии???). А они елку ставят, оХ….уеть, нужная вещь в центре.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 29. Смешно читать коментує:

  Идея хорошая,но с местом перебор.Рядом парк,также елки возле маркета,зачем ее тут садить-хотя бы опрос провели сначала.И почему елка должна точрать именно на площади,можно же наряжать ее в парке где поставили горки(кстати идея отличная) и детям удобнее будет и народу свободнее.А к меру просьба-наведите порядок в мерии,а то как зашол и сразу всем должен,и не гоняйте людей копии делать,продавайте их на месте или бесплатно делайте …хоть что-то для людей.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 30. кабелас коментує:

  Люди Вы чё. Очнитесь. Мерия – это не канцтовары. Какие копии продавать)))) Вы что…..ржу не могу. Это госучреждение, а не ларёк союзпечать)))))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 31. Егор коментує:

  Нормальная идея. Вот чтобы каждый год не рубать новую ёлку – посадят одну. А тем более голубую. У нас дома была лет 15 назад голубая ель. Красота. А вот культуре разговора пора бы учиться. Могут и дети читать.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 32. ХМ, утихни. Якшо уважно почитати, то написано що ялинка – подарунок підприємця. Шо нєясно, ???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 33. І давайте бабку залишимо у спокої. Я все життя живу на Піщанівці. Скільки себе пам”ятаю, стільки вона кожної весни так воняє. Надумались про шо писать. Ой це не сюди))). Ну нічого, переписувать не буду. Тут прочитають.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 34. Peacemaker коментує:

  “(прикриваючить різними ніками)” це пише людина під Ніком(!) “Введіть ваше ім’я…” чи це ви по паспорту такий?
  По темі. Я за озеленення усіма руками! Але ж!!!! На фоні скорочень, підвищення цін (в цілому)…. “дирявих” доріг, обшарпаних будівель…. та інших атрибутів котрі можна вирішити в окремо взятому місті – ці ялинки виглядають просто як знущання. Все так “весело”, а ми вам ялинку НАТЕ. Єдине, що позитивне в цьому, так те, що хоч Леніна від гостей міста буде ховати.

  І взагалі. Читаєш пости і одразу видно, хто працює в адміністрації і (або) має до цього причетність.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 35. Хохмач коментує:

  Якщо Федір Іванович вважає, що це геніальна ідея, то мабуть йому бракує здорового глудзу.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 36. Люся коментує:

  Мне тоже кажется,что ёлка там не в тему.А вот идея с ёлками и городком для детей под маркетом отличная.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 37. парпампам коментує:

  Хохмачу. Як що так висловлюватися то бракує здорового глузду не міському голові, а всім депутатам міськради. Тому що рішення приймаються не особисто, а міською радою. Виходить по вашому у нас всі того….. Закони знати треба)))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 38. Покемон коментує:

  Кабелас,ти справжній “дебілас”…дочитуй до кінця,а потім викладуй думки,які може видати твій надкушений мозок.Мерія,вона і в Африці мерія,але люди не повинні страждати і поневірятися через якийсь нещасний папірчик,і навіть якщо всім,хто звертається за довідками ,копії документів зроблять в мерії,то місцевий бюджет від цього не лопне,а такі,як ти діряві презервативи-можуть.Ого скільки ще можна вкрасти і на співробітництві з тими хто робить копії. А на тему ялинки думка добра,але краще б посадили її на місці колишнього фонтану,де гірки стоять….і нікому не заважатиме,і для дітей безпечніше!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 39. Правда коментує:

  А мне понравилась идея.С каждым годом экология все хуже и хуже,а использовать каждый год новое дерево,которое росло не один 10 лет,это как-то не правильно…Так что эта затея “окупиться”,если конечно ее не испортят люди)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 40. Особисто я не підписуюсь бо не бачу у цьому сенсу. Мені все подобається. Претензій нєт)))) Знайте, що анонімки без підпису до розгляду не приймаються. так що ваші “возмущєнія” не є дійсними. І всі шо тут пишуть усіляку гидоту прошу вважати лайном.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 41. хохма коментує:

  а почему бы не посадить елку перед порогом администрации, если эту идею поддержал Соломко. я видел елку, ничего бредовей от нашей власти я не ожидал. лучше бы посадили несколько деревьев в парку вместо срубанных.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 42. доброзичливець коментує:

  Знищено зелені насадження на кладовищі, вирубано десятки кращих дерев у центрі міста, а не сухих, як брехав мер. Що далі? Гріх розвивати свій сімейний бізнес за рахунок менян. Екологам і прокуратурі пора б уже порахувати пеньки від спиляних дерев та збиток, нанесений державі та Менській громаді, і покарати винних.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 43. qwerty коментує:

  Що характерно криві дерева не спиляли, а місцями випиляні цілі галявини. Цікаво було б знати хто і за яку ціну придбав спиляні дерева… впевнений, що за копійки до міського бюджету.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 44. ЧИТАЧка коментує:

  кладовище розчищено, а парк уже давно треба було розрідити! це все нормальний природній процес, а не прояв вандалізму! а от сидіти перед компом і писати безглузду критику, тикаючи пальцями та називаючи по іменам – це круто! задумайтесь кожен, хоча б на хвилинку, що ви зробили для свого міста, окрім “літаючих пакетів” навколо баків та стихійних сміттєзвалищ по ВСІХ вулицях?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 45. Yuris коментує:

  “Та шо ви говорите! лесов и так нету, а тут в центре города лес растет, а его возьми да и вирубай. ай-ай-ай. Ми хотим жить в лесу!!!!! И я вооще непойму зачем начали расчищать кладбище?! кто туда ходит?? Пускай там и дальше растут столетние деревья и акация цветет – єто ж красиво??.”

  Як на мене, то саме про це говорять ті, хто критикує елементарні дії влади по благоустрою нашого з Вами дому, який зветься Мена. Все добре – це ваша думка, і Ви маєте на це право, а мені Мена подобається чистим і охайним містом…
  Доречі, наше місто дуже красиве, та без належного догляду, воно почало втрачати свою красу. І мені, як простому жителю Мени соромно за стихійні звалища посеред міста, за неприбрані вулиці, за те, що не всі намагаються тримати в чистоті не тільки власне подвір’я, але й територію біля нього. Це мабуть все тому, що ми привикли жити так, і не помічаємо посеред міста картонні коробки, целофанові пакети, непрезентабельні насадження – а ось немісцеві люди зразу помічають весь бруд і неохайність. І щоб в цьому безладі навести порядок, треба зусилля всієї громади, а не тільки 10 робітників служби благоустрою міста.
  P.S. Риба гниє з голови!! А голова у кожного з нас своя, тому ми і несем відповідальність за чистоту в нашому місті

  Thumb up 0 Thumb down 0

 46. Олександр коментує:

  Вирубувати деякі дерева треба, я згоден. Але, особисто в мене, таке враження, що при виборі дерев враховувалась в першу чергу їх придатність для подальшої переробки на пиломатеріал (пану Ф.), а вже потім все інше.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 47. Скільки вовка не годуй, а у слона пісюн (вибачте) більший. Щоб хто не робив, будуть такі люди кому все не подобається. Вони тупо сидять перед компами і умнічають. Вам була надана можливість зробити життя міста і країни кращим. Я маю на у вазі вибори. Де ви були? Чому ви своїх кандидатур не висували? А якщо висували чому не пройшли? Тільки не треба говорити про якісь махінації і фальсифікації. Де ви були? А поки не з”явиться на Нашому слові офіційна реестрація для того щоб шось писати, доти тут буде писатись усіляка гидота.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 48. facebook.com Сергій Трегубенко коментує:

  Особисто мені ідея сподобалася, сподіваюся, що ялинка прийметься і все буде чудово.
  Але якщо її на Новий рік прикрашатимуть так, як прикрасили цьогорічну новорічну ялинку, то це зіпсує весь позитив задуму. Завжди і скрізь гірлянди лампочок вішали так, щоб підкреслити стрункість ялинки. На цей же раз хтось так покерував розміщенням гірлянд, що вечором ялинка виглядала великим та незграбним опудалом.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 49. ЧИТАЧка коментує:

  враховуючи те, що цього року намагалися стягти гірлянду з височенної ялинки, боюсь навіть уявити, що буде з цією! і щось ялинка зовсім не голуба! позеленіла, мабуть, від негативних коментів деяких менян :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 50. Хтось коментує:

  Був у п”ятницю у Корюківці. Там також ялинку сядять. І всі кого питав, чомусь раді. Дивно. Правда?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 51. ХМ) коментує:

  ага. тепер є з чого поржати. кожен раз як проїжаю через центр так тільки і розмов про ту ялинку))( типу : “Ого, як вона рівно стоїть” чи “ЙОмаЙО, оце вона голуба, синенна-голубенна”, чи взагалі”Бідняга, вік вона тут не приживеться”).

  Thumb up 0 Thumb down 0

 52. Хтось коментує:

  І на чому це так можно проїжджати, що чутно всіх, хто що каже?))) Щоб все це почути треба пішки проходити, а не проїжджати.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 53. ХМ) коментує:

  ти мабуть тільки на трьохколісному велосипеді катаєш… то я так згадав – так і написав. Ти бач, хтось, мабуть, не доганяє ))))))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 54. Анонімний коментує:

  А я чогось не чую нікого, коли проїжджаю через центр. Чи мо вікно відкрити? Хочу почути хто що каже про ялинку. І до чого тут триколісний велосипед? От цього я справді не доганяю.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 55. ХМ) коментує:

  Ну розумієш, буває так, що на триколісному може сидіти одна людина, а в автомобілі – декілька. Ручнік зніми – догониш )

  Thumb up 0 Thumb down 0

 56. Peacemaker коментує:

  Хочу внести ясність. Особисто я не проти ялинки як такої. Мене дуже дратує “мета і засоби”. Невже із усіх проблем міста, висадка ялинки була пріоритетною. Чи може інших проблем і нема зовсім? Виходить так….. сидять “власть имущие” и ламають голову, як покращити життя міста і тут бабах…. так давайте ялинку посадимо! Цю геніальну і дуже актуальну ідею розглядають в “районній раді та районній державній адміністрації”. І теж люди котрі дуже переймаються проблемами міста і дійсно в курсі того, які саме проблеми в місті є “одноголосно” підтримують цю дійсно важливу і актуальну ідею.
  Ідемо далі. Знаходиться спонсор, такий собі ялинковий магнат.
  І от все це потім видають за ману небесну. Роблять “атмосферу роботи”, а потім ще й звинувачують інших в тому, що ніхто нічого не робить для міста крім їх.

  Введіть ваше ім’я…, якщо у вас проблеми з розмірами, то не варто виставляти це на загал, чи ви вирішили розумом блиснути. Взагалі до чого тут вибори? Крім вас тут ніхто більше не висловився невдоволення “виборами”. Подобається вам – то прапор вам в руки і під синю ялинку.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 57. Хтось коментує:

  А щодо замість ялинки да асфальт зробити? Теж непагано. Залишилося тільки знайти того хто даром дасть того асфальту.

  Навіть не думав що у кого у господарстві єсть ялинка, той являється ялинковим магнатом))))

  А щодо виборів, як писалось вище, дійсно, Peacemaker, вам місце і міській раді. Хоча б депутатом. От би ви наробили. Так? Ех жаль що ви тільки на сторінках сайту “НАШОГО СЛОВА” такі красномовні.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 58. Peacemaker коментує:

  2Хтось.
  1. “ялинковий магнат” це метафора (знайоме слово?),
  2. Якщо у вас обмежена уява в тому куди направити кошти і зусилля “обранців”, то ось вам натяк Життя як є: Мати-героїня не може отримати гроші
  3. Влада коли робить щось завжди повинна думати про думку людей.
  4. Я не лізу туди де не можу розібратись…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 59. Оксана коментує:

  Можливо, людську роздратованість та ворожнечу таки заспокоїть покращення стану наших доріг ?!? Швидше б ….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 60. Хтось коментує:

  Peacemaker, там написано:

  Для того, щоб отримати цю допомогу, потрібно, по-перше, оформити певні документи в сільській раді (рішення виконкому, нагородний лист, клопотання тощо), після цього направити до РДА, де також готується клопотання, рішення комісії і т.д., після цього – ОДА (те саме), і лише тоді документи направляються в Адм.Президента. Але для того, щоб сільська рада підготувала рішення, їй необхідно надати пакет документів – і свідоцтва про народження дітей (як же без них?), і характеристики, і довідки з місця роботи. А якщо в документах проблеми (хоч те й по батькові мами,) то сільська рада не вправі і не повинна доводити їх до “ума”… Це проблеми самих батьків, їх дітей і т..д. Виправлення в документи вносяться у певних державних органах лише власниками цих документів. Так що не розказуйте про “теплі стільці”, а іноді читайте законодавство. А сільські ради (і та ж Ленінвка) досить працьовиті, і людям допомагають як можуть, повірте.

  Що тут неясного?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 61. Ясь коментує:

  Хтось. Ти вже з матері-героїні на ялинку встиг…і все це як я розумію на теплому стільчику у робочий час і на робочрму компі.Ось такі ви всі роботящі , навіщо тільки горло дереш зі своїми поясненнями,які всі вивчили.А ще -не потрібно казати,що влада допомогти не може-може,якщо захоче.І врешті решт-посадив чоловік ялинку,кому не подобається-не дивіться,а як по мені то можна і ще парочку досадити, тоді центр красивішим стане,а нам всім всеодно ніхто не вгодить,бо такі ми вродилися.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 62. Хтось коментує:

  Ну взагалі то про матір-героїню у цьому пості не я почав. Див. вище. Я просто дав відповідь на тей “натяк”.
  А писати я можу і вночі. І де завгодно. Нетбук завжди під рукою.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 63. ХM) коментує:

  Ясь, По центру ялинок – завалісь. Біля поліцаїв наших, біля обеліска, бібліотеки, маркета – ХА! Мало? Щє парачьку? ДАвате засадимо дорогу НАФІГ ! Ні ямок, Ні проблєм. Всє зєлєно! Ах, красата. А то хто коли пише – то такє діло, он тобі ЧИТАЧка може розповісти про 21 століття, моду, коментарі.. Поспілкуйтесь якось, воно в цьому ділі – спєц )

  Thumb up 0 Thumb down 0

 64. Peacemaker коментує:

  2Хтось
  Звідки таке буквальне сприйняття світу?
  Прямо як в фільмі:
  – Ты суслика видишь?
  – Нет
  – И я не вижу, а он есть.

  Знову ж. Виходить все це ще більш цинічним. Ви будете чекати на “бумажки” навіть в тому випадку, коли несправедливість помітно неозброєним оком? Чи це потребує більшого клопоту хоча б роз’яснити, що і до чого людині?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 65. Yuris коментує:

  Peacemaker скажіть будь-ласка, про які “бумажки” і несправледливість іде мова в пості про ялинки!?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 66. Peacemaker коментує:

  Мене такі питання починають дратувати. Ви з іншої планети? От вам дві події. Подія пов’язана з отриманням допомоги і дійство з висадкою ялинки. Для першого потрібно куча бумажок і бігатні (це нам люб’язно описав “Хтось”), для другого лише бажання. Так от я вбачаю негатив у тому, що бажання направлені не в те русло.
  І не треба прив’язуватись саме до “отримання допомоги”. Це тільки приклад.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 67. Читець коментує:

  Треба ялинку залишити, а Леніна прибрати. Він нагадує про те, як знущались над українським народом. Не місце йому в центрі міста.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 68. facebook.com Сергій Трегубенко коментує:

  Чому знущались? А хіба зараз не знущаються? Замість класової ворожнечі розпалюють мовні, релігійні, територіальні, регіональні, національні та інші ворожнечі з тією ж самою метою, з котрою це робив і Ленін – захопити владу і знущатися над людьми. Справа Леніна живе та процвітає. І тому він дуже потрібен і Менській міськраді, і райдержадміністрації та райраді, як символ суті їх діяльності.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 69. Знаєте, пане Тригубенко, критикувати найлегше, тим більше критикувати так некоректно. Як можна проводити паралелі між справою Леніна і сучасністю, так як робите це ви? Напевно, в часи Вашої роботи у владі все було супер. В газеті було повідомлення про те, що Ви увійшли до складу громради при РДА. Ну то працюйте, може символом Вашої діяльності буде хтось чи щось інше.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 70. Pieper коментує:

  Ну ось і діждалися результату. Ялинка стоїть ніяка не голуба. Перекособочена. І до нового року скоріш за все всохне. І подейкують що зовсім не подарунок підприємця це, а за досить солідні кошти куплена. А дороги латають торфокрошкою, замість асфальту. Поливайте хоть, а то як всохне, то ця вітка не затихне ніколи.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 71. facebook.com Сергій Трегубенко коментує:

  Треба поливати. Бо якщо цей успіх нинішньої міськради всохне, а такі успіхи, як підняття тарифів на водопостачання та водовідведення зростатимуть, такі успіхи, як ямки на дорогах глибшатимуть, то падіння авторитету Федора Івановича не стримає навіть посилання на опанування прибалтійського та синьківського досвіду.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 72. vital11 коментує:

  Чому так некрасиво прикрасили ялинку? Все місто сміється.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 73. vital11 коментує:

  Ялинка всохла. Що тепер буде. Це ж був найграндіозніший проект розбудови міста.

  Більшості подобається. А Вам? Thumb up 6 Thumb down 0