Нинішнього року і батькам, котрі працюють та сумлінно сплачують податки, доведеться купувати гостинці малюкам під ялинку за власний кошт.

Уперше за десятиліття мами й тата не принесуть з роботи пакунків із солодощами, котрі зазвичай отримували напередодні новорічних свят. Зрозуміло, що в Україні зараз складне становище, однак невже не знайшлося коштів для дітей?

Ось яка інформація розміщена на веб-сайті Фонду соціального страхування з тимчасової втрати праце­здатності, за рахунок котрого малятам кожного року купувалися новорічні подарунки:

«Законом України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення умов для економічного зростання в Україні» з 1 травня поточного року зменшено пропорцію розподілу внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. Постановою Кабінету міністрів України затверджено уточнені макропоказники економічного і соціального розвитку України на 2014 рік, відповідно до яких зменшено показник фонду оплати праці. Як наслідок, очікується значне зменшення надходжень до бюджету Фонду.

З метою затвердження збалансованого бюджету Фонду на 2014 рік правлінням Фонду 30 травня 2014 року затверджено зміни до кошторисів програм відділень Фонду щодо відновлення здоров’я застрахованих осіб та членів їхніх сімей на 2014 рік, відповідно до яких кошти на фінансування позашкільного обслуговування, в тому числі придбання дитячих новорічних подарунків, у 2014 році не передбачені».

Коментарі закриті.