Аж не віриться, що рівно за два тижні розпочнеться новорічна феєрія. Диво новорічного свята! Його з нетерпінням чекають не тільки малюки, але й дорослі, котрим у повсякденному житті так бракує казок і магії.

І хай там як не доводять скептики, що новорічна ніч – це передусім шампанське, мандарини і салат «Олів’є», поєднані з дуетом геніальних Андрія Мягкова та Барбари Брильськи чи «Блакитним вогником», я все ж дозволю собі не погодитися. Головний атрибут зустрічі Нового року – це ялинка!

І ні в якому разі не ота, пластмасова, котра смердить хімією. Нехай мене пробачать усі екологи і «зелені» світу, але без п’янкого аромату хвої, без запаху паморозі на зелених голочках особисто я 31 грудня не уявляю.

Звісно, купувати новорічні деревця потрібно у санкціонованих місцях і у перевірених постачальників, аби не втрапити у халепу (я вже не кажу про самовільне зрубування ялинок).

Нерідко у ЗМІ просочувалася інформація, що деякі підприємливі ділки продавали новорічні ялинки, зрубані у забрудненій радіацією зоні. Або власноруч обробляли деревця, щоб ті довше зберігали свіжість. Вам це потрібно?

То де ж купувати зелений атрибут новорічного свята? За словами помічника лісничого ДП «Менарайагролісництво» Сергія Бурдукала, їхня організація починає реалізацію молоденьких ялинок, і за досить прийнятними цінами. Ще один нюанс: так звані «ліцензовані», тобто заготовлені за всіма правилами і з усіма можливими дозволами новорічні деревця обов’язково матимуть номерки встановленого зразка, з персональним кодом. Набір цифр, вибитий на кожній бирці, занесено до загальної бази даних, тож кожен бажаючий зможе перевірити, звідки ж до їхньої оселі завітала хвойна красуня.

Коментарі закриті.