КарпенкоНещодавно Олександра Карпенка призначено начальником відділу культури і туризму Менської райдержадміністрації.

Посада неймовірно важлива. Чому? Бо відніми в нас культуру і ми опустимося до печерного рівня. А якщо її розвинути до сучасного рівня, то станемо цивілізованою країною з високим рівнем духовності, матеріальної заможності та безпеки.

Під час спілкування вдалося зафіксувати цілий ряд позитивних моментів. Зверну увагу лише на один. Під кінець спілкування Олександром Петровичем було підтверджено, що команда очільників РДА, райради та керівників структурних підрозділів є однією, об’єднаною спільною метою командою однодумців, котра діє на благо суспільства. Що ж, це великий позитив. Але чи достатньо його для того, щоб на нашу землю прийшла успішність? На жаль, ні. Успішність почне приходити тоді, коли переважна частина суспільства виявиться об’єднаною спільним баченням свого успішного майбуття та діятиме на його досягнення. А для цього ще працювати та й працювати.

А взагалі, враження від того, що відбувається в районі, позитивне. Не можу сказати, що успіх нам гарантований, але надія на те з’являється. Прошу до перегляду.

4 коментарі