Нові правила надання субсидій викликають дуже багато запитань. Відповіді на деякі з них – в інтерв’ю із заступником начальника управління соціального захисту населення Менської РДА Валентиною Роговою.

– Валентино Вікторівно, як відомо, газове опалення у приватних будинках використовується сезонно. Наших читачів цікавить: коли мешканцям звертатися за субсидією – з 1 травня чи на початку нового опалювального сезону?

– Субсидія призначатиметься з часу звернення на 12 місяців, розмір субсидії розраховується окремо на опалювальний і неопалювальний періоди.

Надаватиметься субсидія, як і раніше, з урахуванням соціальних нормативів споживання житлово-комунальних послуг. Норматив споживання природного газу в неопалювальний період встановлюється тільки на газову плиту і становить дев’ять кубічних метрів на особу. Тому сім’я повин­на визначитися самостійно, коли краще звертатися за субсидією.

– Чи слід декларувати як дохід одноразовий заробіток?

– До доходів враховуватимуться: заробітна плата, пенсія, допомога (крім її частини, виплата якої здійснюється одноразово, зокрема, при народженні дитини), стипендія, грошове забезпечення, аліменти, виплати відповідно до умов цивільно-правового договору, доходи від підприємницької діяльності, здачі майна в оренду, від продажу майна та немайнових прав, сільськогосподарської продукції, дивіденди, проценти від розміщення депозитів тощо.

– Валентино Вікторівно, змоделюймо ситуацію: хтось із членів родини, що звернулася за субсидією, протягом року, що передував зверненню, здійснив одноразову покупку на 50 тисяч гривань, а потім змінив місце фактичного проживання. Чи буде такій родині нараховуватися субсидія?

– До декларації слід вносити інформацію про доходи лише тих членів сім’ї, які зареєстровані в житловому приміщенні станом на перше число місяця, в якому сім’я звертається за призначенням субсидії. Тож доходи і покупки того, хто вибув раніше, враховуватися не будуть.

– А як перевірятимуться доходи: домогосподарства чи квартири відвідуватимуть комісії та представники чи якимось іншим способом?

– Перевірка достовірності даних, зазначених у декларації про доходи і витрати, здійснюватиметься управлінням соціального захисту шляхом направлення запитів до відповідних органів, установ та організацій. І це вже після призначення субсидії.

– Як уникнути помилок у заповнен­ні декларації?

– Перш за все необхідно уважно ознайомитися з інструкцією про порядок заповнення бланків, яку отримали споживачі. Для осіб, які звертаються вперше, субсидія розраховується на підставі відомостей про доходи, які зазначено у декларації. Після отримання від Державної фіскальної служби та Пенсійного фонду уточнених відомостей про доходи розмір субсидії може бути переглянуто. Але коли в декларації заявник свідомо не повідомив якийсь вид доходу, надання раніше призначеної субсидії припиняється, а сума має бути повернута одержувачем у подвійному розмірі.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;And we going to have to just make the game to game decisions

Auburn rallied with five runs on its final out in the seventh and then scored the game winning run on a fielder’s choice to beat Louisiana Lafayette 12 11 in eight innings Friday in a super regional.hermes paris
TV ad exposes GOP rift over how to spend state surplus

Handing money back might be an even more risk free proposal than cutting taxes.prada bag
Marrinan

“What we’re trying to achieve is a water management system to maintain the lake’s level and restrict usage,” says Din.louboutin pas cher paris
Some subsequent steps to reaching agreement in specific disputes are described in the sections below.cheap mcm bags
fall to Phillies at Coors Field

Whiff and “hiss” sound a lot alike when they’re mixed together in the cold air at Coors Field.prada glasses
Terrance West and Isaiah Crowell stepped in for Tate in the second half to carry 18 times for 123 yards and 2 touchdowns.chaussures louboutin Pas Cher

Коментарі закриті.