Озвучуються все нові й нові подробиці тих наслідків, до котрих веде затіяна Примаковим і його радикальною командою земельна афера.

 

 

Переказувати не буду, але наполегливо рекомендую переглянути відеозапис. Переглянути і спробувати знайти відповідь на питання: чому такі депутати в раді ОТГ як Петрушанко, Костючок та Булавки виявилися в меншості? Чому пропозиції досвідченого керівника Щукіна відкидаються посадовцями ОТГ завжди цілковито і повністю?

Чим керувалися ті виборці, котрі проголосували за Примакова та інших радикалів? Є таке поняття – психологічний вік. Людина може мати біологічний вік вже цілком зрілий, а поводити себе як немовля. Ось такі виборці можуть собі дозволити проголосувати на зло тим, проти кого їх налаштували популісти й демагоги! На що вони розраховують? Що покарають тих, хто старається заради їхнього блага? І що ті “батьки” проти їхньої волі ще більше старатимуться забезпечити вередунам якнайкраще життя?

Закони природи невмолимі – нездатні виживати і розвиватися мають загинути, знищити самих себе своєю ж дурістю. Але проблема в тому, що вони не тільки себе знищують, вони знищують і тих, хто може та хоче діяти адекватно, тих, хто прагне не тільки вижити, а й здійснити розвиток! До речі, подібний контингент найбільш адекватних знищує в першу чергу.

Можливості адекватних протидіяти руйнівним зусиллям неадекватів не безмежні, з певної межі вони виявляються нездатними далі втримувати ситуацію і тоді настає вакханалія зла. Так було століття тому, коли загал повівся на комуністичний популізм. Так сталося зовсім недавно, коли в Лугадоні повелися на солодкі обіцянки “руського міра”…

Вередуни, котрі намагаються проголосувати на зло тим, хто працює на загальне благо, насправді голосують на зло собі та своїм дітям, котрі змушені або гинути на війні, або тікати з України. Якщо ж вести мову про Менську ОТГ, то, на додачу до всього, люди можуть залишитися і без землі, котра в найскрутніші часи завжди дозволяла вижити. Старшому поколінню навряд чи варто нагадувати часи, коли городництво було майже єдиним засобом забезпечення виживання. Тепер уявіть собі, що вередуни на додачу до обрання радикалів до ради Менської ОТГ ще й проголосують за президента Зеленського, Ляшка чи подібного їм демагога і Україна буде позбавлена міжнародних кредитів як абсолютно безнадійна. Ні зарплати, ні пенсії, ні субсидії, ні землі – як вижити?

Частина людей починає тверезо дивитися на стан справ, в тому числі реально оцінювати ті перспективи, до котрих ведуть дії популістів та демагогів. Дуже сподіваюся, що ці люди знайдуть широку підтримку суспільства. Жодної гарантії, що позиція відповідальних людей в Менській ОТГ переможе сама собою, немає. Мабуть, вже давно час почати відрізняти добро від зла і активно протистояти останньому. Приміром так, як це роблять громадяни з Киселівки.

Прошу до перегляду:

 

Коментарі закриті.