Нове управління шукатиме гроші в "тіні"
Андрій Лаврешов.
– Не шукайте причини обґрунтувати чому неможливо зробити, а знайдіть спосіб як досягти мети – цей принцип має взяти за правило кожен у нашому колективі. Варіанти завжди є, і треба вибрати саме правильний. Той, який приведе до успіху.

Про це заявив в.о. начальника головного управління Міндоходів у Чернігівській області Андрій Лаврешов.

За його словами, найголовніше завдання – забезпечити надійний і своєчасний контроль, щоб усі податки і збори вчасно надійшли за призначенням. Особливої відповідальності додає те, що від якості роботи залежить фінансування бюджетної сфери, вирішення численних соціальних проблем.

Також Адрій Лавершов підкреслив:

“Перед колективом Чернігівщини поставлені відповідальні завдання і ми забезпечимо їх бездоганне виконання. Але я категорично проти того, щоб плани виконувалися будь-якими методами. Для цього є надійний і перевірений спосіб – професійна і поглиблена аналітична робота.

Найголовніший наш резерв – «тінь». Саме там ми будемо шукати, і впевнений, що знайдемо, потрібні бюджету мільйони. Вже визначені ризикові галузі і сумнівні суб’єкти господарювання.

Чернігівщина – аграрний регіон. І у мене особисто є чимало запитань до представників сільськогосподарської галузі. Враховуючи її специфіку, держава зі свого боку, надала відповідні пільги. Користуючись ними, аграрії повинні відчувати і свою відповідальність перед державою.

У лісовій галузі практикуються схеми мінімізації податків і ми їх також викорінимо.

На Чернігівщині понад 150 збиткових підприємств. Серед них комфортно почуваються комерційні структури та торгівля. Це нонсенс. Навіть комунальні підприємства можуть та повинні працювати прибутково. В цьому напрямку ми будемо тісно співпрацювати з органами влади.

Звертаючись до представників бізнесу зазначу, що сумлінні платники можуть і надалі жити спокійно. Принцип партнерства і довіри для нас є важливим. А до тих, хто не хоче жити чесно, ми будемо застосовувати відповідні засоби впливу в межах чинного законодавства. Для цього у нас є і відповідні повноваження, і професійні кадри.

Щодо кадрового потенціалу, маю сказати, що ставку буду робити на молодь. Нам потрібні прогресивне мислення і креатині підходи. Адже маємо рухатися в ногу з часом. Разом з тим, в нашій службі є багато працівників із солідним стажем. Їхній досвід та потенціал також важливий.

У цивілізованій сучасній державі податки повинні сплачуватися добровільно. І ми будемо робити все, від нас залежне, щоб платники податків розраховувалися з державою, як кажуть, із задоволенням”.

Нагадаємо, що на виконання постанов Кабінету міністрів України було створено головне управління Міндоходів у Чернігівській області.

Коментарі закриті.