Одним з пріоритетних напрямків роботи відділу освіти Менської РДА є зміцнення, оновлення та осучаснення матеріально-технічної бази навчальних закладів, а саме – забезпечення сучасною новітньої комп’ютерною технікою? – пише “ЧЧ”.

 

Тільки у 2016 році за кошти освітньої субвенції з державного бюджету було здійснено закупівлю та встановлено 2 сучасні навчальні комп’ютерні комплекси (з меблями) у Менську районну гімназію та Березнянську ЗОШ І-ІІІ ст. на суму 261,6 тис. грн.

Також 29 комп’ютерів отримані відповідно до угоди між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки, які отримали учні Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Шевченка та Березнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

За рахунок додаткової дотації з державного бюджету проведено закупівлю комп’ютерної техніки на суму 139 980 грн., а саме:

комп’ютерний клас в Менську ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Шевченка (10+1) для учнів початкової ланки (вартість 81 455,88 грн.);
по одному ноутбуку в наступні навчальні заклади (Стольненська ЗОШ І-ІІІ ст., Менська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Шевченка, Ліківська, Семенівська ЗОШ І-ІІ ст., Степанівський МНВК, Менська СЮТ);
багатофункціональні пристрої в Синявську ЗОШ І-ІІІ ст.. Феськівську ЗОШ І-ІІ ст., СЮТ (по 1).

Проведено закупівлю мультимедійного обладнання на суму 89 040 грн.для 5 навчальних закладів: Менська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Шевченка, Дягівська, Киселівська, Макошинська ЗОШ І-ІІІ ст., Лісківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Мітки: ,

Коментарі закриті.