Провідний спеціаліст менського райвійськкомату Микола Білець проводить "автоматний" майстер-клас для майбутніх призовників.
Провідний спеціаліст менського райвійськкомату Микола Білець проводить “автоматний” майстер-клас для майбутніх призовників.

На Менщині розпочалася приписна компанія, тобто, постановка на військовий облік юнаків 1999 року народження, яким у цьому році виповнюється 17 років.

Окрім традиційного медичного обстеження для визначення стану здоров’я та придатності до військової служби, у райвійськкоматі для юнаків організували цікаву програму. Майбутні захисники мають можливість потренуватися у складанні-розкладанні макету автомата, переглянути патріотичний фільм “Рейд” та отримати свій психологічний портрет.

Таким чином, райвійськкомат демонструє, що у держави змінилося ставлення до призовника – не як до “м’яса”, а з повагою до його особистості. Це має позитивно вплинути на бажання юнаків ставати на захист Батьківщини та підвищити авторитет військової професії серед населення.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;And his challenge at the British Open in 2011 was derailed by a 2 iron that went out of bounds on the 14th holeHe walks away from the organization that drafted him and made him rich with a hero’s farewell, those last three months of joy covering what had been a painful season.mcm handbags

Well, technically, you cannot be any more than an agnostic.toms outlet
When I came into the world four years later, my family’s troubled and remarkable course had already been set in motion, powerfully shaped by my mother’s desperate teenage lie and the incredible energy she dedicated to protecting it.cheap mcm bags
You know 44 town where so folks to lock your doors Ralph could be coming to a talent.mulberry sale uk

Then he jumps onto the person below who turns out not to be his new American girlfriend.prada uk

So why leave now.cinture gucci

In case you don’t remember or simply just blocked it out of your memory.hermes sac
Report 36, July 2002, WMHTAC, Department of Public Health Epidemiology, University of Birmingham.cheap ray bans sunglasses
mulberry bags sale uk

13 коментарів

 1. Раніше на учот ставили в 14 років, а АК за 45 с. могла розібрати і зібрати кожна дівчина.

 2. Adolph сказав:

  Ну і що? І чим було гордитися? Корея, В’єтнам, Ангола, Ефіопія, Сомалі, Нікарагуа, Гондурас, Близький Схід, це далеко не повний перелік і, нарешті, Афганістан, який частково став однією з причин розвалу СРСР. Чим тут гордитися? Тим, що українці воювали в армії комуністичного агресора? Нас в радянські часи із малку, ще із школи вчили, що прийде час, коли треба буде воювати. Людей виховали в дусі страху перед західними ворогами, і в результаті цього виховання ми усі не помітили того, що справжній ворог у нас за спиною, на сході. На жаль, зараз ми пожинаємо криваві плоди радянської комуністичної епохи, і нехай хто спробує мені заперечити в тому, що це не так.

 3. Кожен повинен вміти захистити себе і свою країну. А коментар під моїм ніком це не мій коментар, а коментар відредагований НС.

 4. Adolph сказав:

  Ну, редагувати вони навчилися. От тільки писати щось у них не виходить як слід 😉 Щодо захисту себе – у нас є в людини право на самооборону, чи воно тільки декларується в законі, але не застосовується? Отож, це вміння можна використати, але потім треба в тюрмі сидіти чи оплачувати лікування нападнику. Щодо захисту країни – то обов’язок це в першу чергу держави та громадян. Саме держава повинна створювати боєздатну армію, а не громадяни ціною власного життя виправляти прямо на полі бою помилки тупого бездарного командування. На жаль, і досі ніхто не бачить реформування збройних сил України окрім того, що знову відновили загальний призов, користі від якого дуже мало. Адже призовники сидять у казармах і п’ють, навчання не проводяться. Але призовники обходяться досить дорого, то навіщо їх тримати без діла? На ці гроші можна було перевести усю армію на контракт, і це було б ефективніше. А замість загального призову організовувати кількаденні навчання: приїхали на збори, відбули навчання і поїхали, і це було б набагато ефективніше і економніше. Але нашим говнокомандуючим нагорі мабуть видніше, що треба робити. 🙁

 5. zulla сказав:

  Адольфе ,від військомату часниковий захист не поставив ? бо попахує мрією про плоскостопість та хатою з краю

 6. zulla сказав:

  а з приводу , тих що зверху- то одне питання- хто тобі заважав отримати вищу освіту – та з ” шашкою” до бою. Обкекувати – мастак , доцент в своєму роді. Знову попахує ” моя хата з краю” та ” всі винні окрім мене”

  • Adolph сказав:

   Вибачте, шановна. Не туди попали. Я маю дві вищі освіти плюс науковий ступінь, працював навіть викладачем у Чернігові, потім ще багато де, а останнім часом зайнявся бізнесом. От тому, що я розумний, працювати за 1000 грн зарплати в місяць не буду. А от я знаю навіть держслужбовців і деяких керівників установ, які працюють на своїх посадах багато років, але не мають навіть вищої освіти.

 7. Ми вже переходили на контракту армію і, що маємо? Разом з професійною армією ми повині мати армію призову, і достатній мобвлязаційний фонд, беремо за приклад армії Франції, Ізралілю. Біше того пане Адольф в ваших словах звучать нотки схожі на держзраду.

  • Adolph сказав:

   Держзраду? Держзрада – це те, що зараз роблять оті бездарі, що керують Україною. А ви, керосин, готові йти воювати, якщо потрапите під хвилю мобілізації, чи підете в лікарню купувати справку?

 8. Я від повісток не бігав і бігати не буду і на відміну від усяких там дермократів, слова обовязок та присяга для мене значать багато.

  • Adolph сказав:

   Вам особисто приходила повістка, Керосине?

  • ТАК

  • Adolph сказав:

   Коли? І чому ж ви не там, а тут? Може, у вас плоскостопість виявили? 😉