Ніна Трало гостювала у «Музи»Літературна студія «Муза», що діє при Менській школі ім. Т.Г.Шевченка, запросила на своє чергове засідання менську самодіяльну поетесу Ніну Трало.

Хоча літстудійці зібралися саме для зустрічі з душевною поезією Ніни Трало, але розпочали своє засідання зі спогадів про життя і творчість українського поета Дмитра Луценка, багато віршів якого покладено на музику. Бо саме 16 січня 1989 року перестало битися полум’яне серце пісняра, і з тих пір в Україні відзначається день його пам’яті.

Керівник студії вчителька Ірина Гетьман коротко розповіла про життєвий і творчий шлях Дмитра Омеляновича, а також запропонувала послухати запис його віршів у авторському виконанні.

А потім розмова плавно перейшла на найгарячішу тему сьогодення – війну. Патріотичні поезії нашої землячки Ніни Трало не лише глибоко відображають сьогоднішню трагедію нашого народу, біль і тугу материнських сердець за загиблими синами-воїнами, а й подекуди набирають виразно політичного звучання:

Нема у нас бандерівців, фашистів,
нема у нас ніяких москалів.
Живуть ось тут двомовні українці,
та тільки чують різних солов’їв.

М’який голос і щирість, з якою читає власні вірші Ніна Володимирівна, підкорили старшокласників. І хоч поки що вона не видрукувала жодної книжки своїх поезій, зате регулярно оприлюднює їх на інтернет-сайтах (торік і «Наше слово» друкувало розповідь про Ніну Трало і її творчість). Авторка також ознайомила юних літстудійців зі своїми новими творами.

У роботі літстудії взяла участь і заступник директора школи Людмила Погребна. Разом з нею учні згадали колишніх випускників цього навчального закладу, які воювали чи воюють зараз у зоні АТО. Людмила Іванівна наголосила на значенні листів, які школярі передавали воїнам:

– Ви допомагаєте нашим захисникам – ваші листи і малюнки із рук у руки передаються на передовій…
На закінчення зустрічі Ніна Трало пригостила літстудійців цукерками, а вони показали їй свій міні-музей «Світлиця».

Коментарі закриті.