Менська міськрада здатна вирішити лише незначну частину проблем, котрі зобов’язана вирішувати. Ось чому доречною є спільна діяльність всієї громади міста, спрямована на забезпечення загального добробуту. Глибоко переконаний, що кожен з менян повинен стати повноцінним господарем міста.

В якості прикладу пропоную читачам наступний випадок. Мою увагу привернув стенд в центрі міста, з котрого народний депутат, вже після 8 Березня, вітає менян  з Новим роком. Власне, заперечень ніяких, якщо платить кошти в місцевий бюджет. Але вирішив перевірити, чи дійсно усе оформлено за правилами. Направляю Менській міськраді інформаційний запит наступного змісту:

Інформаційний запит голові Менської міськради Фесюну Ф.І. від Трегубенка С.М.
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати мені інформацію про стенд в центрі м. Мени, на котрому розміщено привітання від депутата Верховної Ради пана Рибакова – кому належить стенд, ким і на яких умовах оплати було розміщено рекламу пана Рибакова? Прохання надати копії документів про оплату та рішень щодо розміщення реклами пана Рибакова.

Отримую відповідь:

Відповідь міського голови Фесюна Ф.І.  від 03.03.2012р. №223/02-07
До Менської міськради не надходило звернень від депутата Верховної Ради Рибакова І.О. про розміщення стенду в центрі міста. Іншої інформації щодо розміщення стенду Менська міська рада не має.

Звертаюся до Менської РДА, може вони щось знають? Так, хоч і не їхня компетенція, але знають – скрізь отримували погодження місцевих рад.

Звертаюся з відповідним питанням до голови Березнянської селищної ради Володимира Михайловича Павленка. Так, пояснює, ми на сесії прийняли відповідний регуляторний акт про встановлення зовнішньої реклами. Звернення з проханням погодити встановлення стенду до нас надходило, ми його розглянули і офіційно погодили та оформили.

Уточнюю в міськраді, можливо вони надали помилкову відповідь? Ні, підтверджують, до нас звернень не було.

Що робити в такому випадку? Я думаю, що потрібно через суд визнати даний стенд нічийним і поставити його на баланс міськради та використовувати для наповнення міського бюджету. А якщо власники знайдуться, то нехай будуть ласкаві сплатити і за розміщення стенду, і за рекламу, і за вимушені для міськради судові витрати.

А до шановних менян прохання – давайте поводити себе як господарі міста, не сподіваючись лише на те, що за все подбає міськрада.

Коментарі закриті.