В Гідрометеоцентрі повідомили про істотне зниження температури на цьому тижні.

2853654

Україну на поточному тижні очікує істотне зниження температури, прогнозує Український гідрометеорологічний центр.

“Десь в кінці тижня похолоднішає … Є тенденція до зниження температурного фону в другій половині тижня”, – сказав помічник керівника Укргідрометцентру Анатолій Прокопенко.

Він обнадіяв: “Відразу стане холодно. Не скажу, що сильно холодно, але істотні зміни будуть. Принаймні, ми очікуємо”.

Атмосферні фронти з заходу принесуть повітря атлантичного походження. 18-20 серпня пройдуть невеликі короткочасні дощі, можливі грози, температура почне поступово знижуватися. За даними rp5, дощі в середу та п’ятницю очікуються і в Мені.

18 серпня вночі 18-20 °С, вдень близько 30 °С, 19-20 серпня вночі 15-17 ° С, вдень 26-28 °С. А на наступні вихідні – 21-22 серпня – нічна температура опуститься до 17 °С, удень обіцяють 27 °С.

В Мені ж синоптики прогнозують 18 серпня – 21-22 °С, а на 21 серпня взагалі 13-17 °С.

Окрім Києва, в середу-четвер температура повітря опуститься і в Одесі, Дніпропетровську, Харкові та Донецьку.

Раніше повідомлялося, що 13-17 серпня у Києві та області очікується спека з денною температурою до +37 градусів. У ці дні збережеться також надзвичайна пожежна небезпека.

В інших регіонах, крім західних, 13-17 серпня температура вдень очікується до +39. У східних, південних, Дніпропетровській, Кіровоградській областях місцями +40 і збережеться надзвичайна пожежна небезпека.

Раніше повідомлялося, що похолодання очікується і в Москві. Згідно з даними Гідрометцентру Росії, температура повітря в Московському регіоні до цих вихідних опуститься нижче +20, на тижні пройдуть короткочасні дощі.

За матеріалами ТСН.

Коментарі закриті.