Менська чупакабра знову наробила біди
– Зберу тушки в мішок, вивезу за місто, закопаю, – каже у розпачі жінка. – На душі так тяжко і боляче, що не передати.

Валентина Власкова – гарна господиня у своєму обійсті. Для домашньої птиці є сарайчики, клітки, простора кошара. Ніщо не віщувало біди. Навпаки, тішилася Валентина Миколаївна онуками, які приїхали з Києва, раділа дочці.

– Того вечора спати полягали пізно, – розказує жінка, – десь о першій годині ночі. Доки повечеряли, прийняли ванну, поспілкувалися – уже і за північ.

Навесні Валентина Миколаївна купила 15 каченят і десяток підрощених бройлерів. Має у господарстві і курочок. Підгодовувала живність свою як могла – і комбікорм купувала, і зерно. А 13 червня наловила цілий мішок ряски – качки її дуже люблять.

– О п’ятій ранку я вже була на ногах, – каже Валентина Власкова. – Вийшла у двір, а у ньому підозріло тихо. Кинулася до кошари, а качки і бройлери валяються усі мертві…

Сарайчик, у якому ночувала живність, поруч з кошарою.

– Я дуже сторожко сплю, – плаче жінка, – собака загавкає, чи машина вулицею проїде – усе чую. А тут ніби пороблено – тиша до ранку була. І ось таке горе…

Двір у жінки загороджений високим парканом – собака не перестрибне.

– І що ж то за звір такий був, що і пір’я у птаства все ціле і жодна тушка не розірвана, а через шию випито кров, тільки дірочки і видно, – журиться Валентина Миколаївна. – Старі кури цілі, курчат маленьких на ніч до веранди у ящику заношу, ще два бройлери живуть окремо, то залишилися живими.

Пригадала жінка, що не дуже давно подібна біда сталася на сусідній вулиці, то господарі неподалік знайшли кубло тхорів. Знищили чотирьох.

Коментарі закриті.