У п’ятницю близько 19.00 невідомі люди обстріляли потяги метро, які проходили по наземній лінії між станціями “Гідропарк” і “Лівобережна.

Молодчики, які влаштувалися за кілька сот метрів до “Лівобережної”, почали стріляти по вагонах, пише “Газета по-київськи”.

Зловмисники прострелили вікна у трьох потягах, які рухалися з певним інтервалом один за одним – в одному з них вагонів прострелили вікна, в іншому – лобове скло машиніста.

За інформацією джерела видання з метрополітену, стріляли з боку готелю “Турист”. Там біля самої лінії метро – нові 3-4-поверхові будинки – за ними і засіли невідомі, що обстрілювали потяги.

На щастя, ніхто з пасажирів не постраждав. Але коли пошкодили лобове скло, машиніст на під’їзді до станції залишився практично “сліпим” і дивом зумів загальмувати, відзначає видання.

За чутками, молодчики, які стріляли по вагонах, приїхали на двох крутих іномарках, знайшлися й очевидці, які стверджують, що стрілки відзначилися ще і на “Чернігівській”.

Згідно з коментарем одного з очевидців на форумі метро, біля кінцевої броварських маршруток різко зупинилися 2 іномарки (“Лексус” і “Мерс”, в останнього неначебто номери закінчувалися на ВР). З них вийшли кілька молодих людей 18-20 років.

“Поводилися дуже агресивно стосовно всього навколо. Потім підійшли до шляхопроводу, дістали пістолети (не пневматикові, а швидше за все “вогнестрільні”) і почали стріляти по проїжджаючих потягах, при цьому намагаючись потрапити в машиніста… Врятувало те, що вони були не зовсім тверезі і, відповідно, стріляли невлучно… Хтось їм крикнув: “Що ви робите?” – на що один відповів: “Я син помічника нардепа, мені ні…я не буде, а ти ще і винуватим станеш!!!”. Номера однієї з машин неначебто АА 22ХХВР”, йдеться в повідомленні форуму.

Водночас, за словами прес-офіцера Дніпровського РУВС Олени Василяки, у п’ятницю ніяких звертань із приводу розбитих вікон у метро не було.

А от у Деснянському райвідділі підтвердили, що їх викликали на місце, мовляв, бите скло бачили, але чим саме їх розбили – не встановлено.
Кримінальну справу не порушували, тому що розслідуванням зайнялася міліція метрополітену. У міліції метро також підтвердили факт розбитих вікон, однак про стрілянину теж нічого не знали, мовляв, немає ні свідків, ні підозрюваних, ні куль.

Коментарі закриті.