Неповнолітнім бешкетникам розповіли історію бою під КрутамиПоглибити знання неповнолітніх підоблікових про історичне минуле нашої держави, формувати національну свідомість юнаків, виховувати патріотів, повагу до синів-героїв держави, любов до рідного краю, його історичного минулого і сучасності намагаються співробітники Менської КВІ управління ДПтС України в Чернігівській області.

Напередодні відзначення 97-ї річниці подвигу героїв бою під Крутами неповнолітні засуджені КВІ здійснили екскурсію до Менської центральної районної бібліотеки, де дізнались про наслідки бою під Крутами та його значення для долі України, повідомила прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області.

Назва невеликої станції на Чернігівщині уздовж лінії Бахмач – Київ 29 січня 1918 року ознаменувала відлік нового духовного злету нації, який уже протягом майже століття є національним символом для десятків поколінь борців за свободу та незалежність. Розповідь працівника бібліотеки доповнив документальний фільм «Крути. Молода кров».

Прослухана розповідь викликала у юнаків смуток, спонукала до глибоких роздумів й водночас гордості за своїх ровесників. Юнаків вразило те, що крутянці добровільно йшли на загибель заради нашої держави. Жахливі події далекого 1918 року – є важливим уроком для сучасних українців. Це урок мужності й водночас урок того, якими уважними та відповідальними ми маємо бути в своїх рішеннях, особливо тоді, коли йдеться про життя молодих людей.

Коментарі закриті.