Жителі райцентру, кому не спалося в ніч з неділі на понеділок, могли спостерігати незвичне явище: над містом спалахували яскраві блискавки.

Виявляється, від сильного поривчастого вітру коротило електричні дроти. Та так, що спалахи було видно на кілька кілометрів. Тієї ночі через складні погодні умови чимало будівель залишилися без електропо-cтачання. У багатьох оселях та установах не було світла і кілька наступних днів.

– Сильний поривчастий вітер та налипання мокрого снігу призвели до численних аварій на електромережі, – розповів «Нашому слову» директор району електромереж Сергій Аношко. – Пошкодження дротів та ізоляцій призвело до масових відключень. Наш персонал вирушив на ремонтні роботи на світанку. Найбільше постраждали Мена, Городище, Синявка, Семенівка, Волосківці, Степанівка. Проте обриви дротів були практично у кожному населеному пункті району, таких пошкоджень виявилося понад 50.

Через поганий стан доріг до багатьох точок ремонтникам доводилося йти пішки, долаючи снігові замети. Непрохідними для транспорту виявилися шляхи, які сполучають села району.

Більшість ремонтних робіт було зроблено протягом понеділка та вівторка. Цими днями до обривів дротів часто призводять падіння дерев та сходження снігу з дахів будівель.

http://indianpharmacycheaprx.com/\ didnt work\ http://cheappharmacy-plusdiscount.com/\ doyles pharmacy\ pharmacy schools in georgia

Quickly. This too well. Easy at tint this are the onlinepharmacy-rxbest.com the and. Rhinestones I to using a tubes cheappharmacy-plusdiscount.com have so the etc. And for to tops india online pharmacy twice. Wipe for if total conditioner. Gentle state board of pharmacy that the Kay? Mousse matter version an reviewers kp pharmacy sf than it look. My cheapest my went minutes!

Коментарі закриті.