В основі людської поведінки лежить той чи інший світогляд. А від поведінки залежать наслідки, в тому числі рівень життя.

 

 

 

Ось чому про світогляд та людську поведінку був попередній матеріал в котрому на ці теми відбувалося спілкування з благочинним Менського району отцем Володимиром Шемендюком.

Породжена популізмом Примакова ейфорія поступово вивітрилася і громада силами громадських активістів розпочала боротьбу за збереження екології території, зокрема, почала активно протидіяти розорюванню берегів та лук. А що ж сформований Примаковим багаточисельний та високооплачуваний апарат службовців міськради та цілого ряду підконтрольних міськраді служб? Вони виявилися підконтрольними Примакову, а не інтересам громади. По суті, практично стали власністю Примакова, оскільки громада виявилася повністю позбавлена можливості контролювати діяльність формально належних їй структур. В результаті маємо ряд кримінальних справ проти посадовців міськради за корупцію та розтрату коштів. Але повернемось до теми екології.

Рідкі побутові відходи, тобто, вода з фекаліями та іншими нечистотами, не має виливатися як в середньовіччя на вулиці міста, поля, узбіччя доріг чи інші непризначені для того місця. Для їх утилізації будують очисні споруди зі складним процесом очищення та знезаражування. Звісно, переробка на очисних спорудах потребує відповідних матеріальних, а отже і фінансових затрат.

А якщо, приміром, схитрувати – оформити витрати як на повноцінну переробку, а нечистоти злити в канаву? Контроль же здійснює лише Примаков, все ще недозасуджений за корупційні справи. Той же Примаков не забезпечив створення дієвої наглядової ради за діяльністю міськрадівського колгоспу КП “Менакомунпослуга”.

Знаючи, як надретельно й вкрай недружньо міськрада ставиться до ТОВ “Менський комунальник”, котрий їй ніяк не вдається загнати до міськрадівського колгоспу, попрохав у керівника автомобіль з водієм для перевірки того, як КП “Менакомунпослуга” утилізує нечистоти. Що з цього вийшло дивіться в наступному відеоматеріалі:

Керівник КП “Менакомунпослуги” стверджує, що винен у всьому водій. Не вірю з цілого ряду причин. Якщо б водій діяв всупереч вказівкам керівництва (навіщо це йому?), Роман Вікторович так активно не проганяв би його з місця події – просто побоявся, що водій розкаже поліції, як все відбувається насправді. Крім того, подякував би і Василю Юхимовичу за наданий транспорт, і мені з Михайлом Івановичем Сивим за викриття неправомірних дій його водія. А що натомість? Все як у Примакова з розтратою 300 тисяч – винні заступники, а не він!

До речі, про розтрату – фонтан знову фонтанує боками, що свідчить про вкрай низьку якість виконаних робіт та використаних матеріалів.

Очевидно, що люди дуже помилилися, обравши Примакова та його радикальне оточення до Менської міськради. Спостерігаючи за організованою ним діяльністю, так і хочеться спитати: і ці люди забороняють менянам неправильно викидати сміття?

Порядок в Менській ОТГ має бути наведений, але починати його наводити потрібно не з берегів та розорених лук, а з міськради.

Коментарі закриті.