Управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Чернігівській області попереджає, що останнім часом на Чернігівщині знову активізували діяльність шахраї, які видають себе за податківців.

Сценарії шахрайства дуже схожі. Приміром, до підприємця чи посадової особи підприємства телефонує громадянин і каже, що він звертається за дорученням керівника податкового органу або ж взагалі представляється керівником податкової інспекції чи його заступником. Просить позичити гроші. Щодо необхідності в коштах фантазії не бракує – для надання фінансової допомоги, щоб гостинно зустріти фахівців, які нібито приїхали з Києва проводити перевірку, на потреби працівників податкової служби, або пропонує за гроші відкупитися від проведення перевірки фінансової діяльності підприємства.

Якщо виникають запитання – відповідь заготовлена заздалегідь. Той, хто телефонує, каже, що він не знає всіх нюансів оскільки працює водієм. Він лише посередник – довірили отримати та передати гроші. Суми називають різні – від 5 до 25 тисяч.

Такі дзвінки є провокацією з боку осіб, які шахрайським способом намагаються отримати гроші, дискредитуючи податківців. Пройдисвіти не лише наносять збитки підприємцям та підприємствам, але й підривають авторитет органів Міндоходів.

На жаль, у переважній більшості випадків у наданні «допомоги» не відмовляють і потрапляють «на гачок» до шахраїв.

Начальник управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Чернігівській області Сергій Бойко звертається до суб’єктів господарської діяльності з проханням: при отриманні подібних пропозицій або ж інформації про факти зловживання з боку податківців негайно повідомляти за адресою: м.Чернігів, вул.Комсомольська, 11. А також нагадує телефон «довіри» управління: (0462) 668-522.

Коментарі закриті.