indexРівень життя в Україні в минулому 2015-му став найгіршим за всю історію спостережень з початку 1990-х років. Про це повідомила американська компанія Gallup International за підсумками проведеного опитування.

Згідно з даними проведеного соціологічного дослідження Gallup задоволеність жителів України рівнем свого життя продовжує падати. Погіршуються як оцінки поточних життєвих стандартів, так і майбутні очікування. У середньому українці оцінювали свій поточний рівень життя на 4 бали за десятибальною шкалою:За даними Gallup, відсоток “задоволених” своїм життям українців за минулий рік скоротився з 27% до 17%. При цьому число українців, які оцінюють економічну ситуацію в країні як “погану”, збільшилася з 62% в 2014 р до 79% в 2015 році. Питання про якість життя також виявив збільшення частки “страждають” (suffering) і зниження числа “процвітаючих” (thriving) українців до 36% і 9% відповідно.

В американській компанії відзначають причини невдоволення українців своїм життям: “Низькі оцінки якості життя, ймовірно, є симптомами невдоволення українців триваючими політичними, соціальними та економічними проблемами, а також загальним невдоволенням в країні через конфлікт на сході України. Низькі оцінки якості життя серед українців, швидше за все, будуть зберігатися доти, поки в країну не повернеться економічна і політична стабільність”.

Один коментар