Мобілізація до лав Збройних Сил триваєРозпорядженням голови райдерж­адміністрації Олександра Мисника від 4 серпня 2014 року №296 запроваджено обов’язковий медичний огляд усіх військовозобов’язаних жителів району для визначення ступеня їх придатності до військової служби.

Зокрема, на виконання Законів України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», Указу Президента України №607/2014 від 22.07.2014 «Про часткову мобілізацію» з метою призначення війсь­ковозобов’язаних для комплектування посад за відповідними військово-обліковими спеціальностями під час проведення мобілізації:

1. Керівникам підприємств, установ та організацій району незалежно від форм власності, селищним та сільським головам забезпечити своєчасну явку військовозобов’язаних до Менського районного військового комісаріату для проходження обов’язкового медичного огляду згідно із затвердженим графіком (додається).

2. Селищним, сільським головам організувати цілодобове чергування на випадок оповіщення військовозобов’язаних.

3. Органам МВС району забезпечити в установленому порядку розшук, затримання і доставку до військового комісаріату громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

4. Менській ЦРЛ забезпечити безперервну роботу військово-лікарської комісії (ВЛК), включаючи вихідні і святкові дні.

5. Військовому комісару Менського районного військового комісаріату Віктору Павлюку:

5.1. Через засоби масової інформації забезпечити оповіщення військовозобов’язаних, які зареєстровані у Мені та які не працюють або тимчасово проживають за межами району, про прибуття до Менського районного військового комісаріату для проходження обов’язкового медичного огляду.

5.2. Після проходження медичного огляду забезпечити призначення військовозобов’язаних за відповідними військово-обліковими спеціальностями (ВОС).

Дане повідомлення призначене для оповіщення військовозобов’язаних – жителів району як зайнятого населення, так і безробітних, а також тих, хто не проживає за місцем приписки, у зв’язку з чим нема можливості вручити повістку йому особисто.

Графік проходження медичного огляду військовозобов’язаних по сільських, селищних радах Менського району
Графік проходження медичного огляду військовозобов’язаних по сільських, селищних радах Менського району

Коментарі закриті.