trusy-hrestСхоже, Примаков з Неберою продовжують будувати комунізм в окремо взятому комунальному підприємстві. Від Менакомунпослуги — за здібностями, Менакомунпослузі — за потребами! Бери з бюджету коштів скільки хочеш, а віддача за бажанням Примакова з Неберою.

Чого ж хочуть ці очільники міськради та комунального підприємства? Найперше, бути очільниками. По друге – використовувати ті можливості, котрі сьогодні надає статус очільників. Для чого використовувати наявні можливості? Звісно ж, для задоволення власних потреб за рахунок громади.

Так вони ж кажуть, що працюють на інтерес громади, а не на власний! Автор демократ, автор не вірить щирості подібних тверджень. Колись вашого покірного слугу переконував у своїй неймовірній чесності, а було це на етапі організації Мериторкатичної партії України, Ігор Шевченко. Я просто попрохав його спочатку домовитися з декількома банками, щоб вони пускали його до сховища грошей самому чесно брати там гроші і повертати їх. А вже потім вести мову про те, щоб я повірив в його чесність поводження з загальнонаціональними ресурсами. Після цього подальші намагання мене переконати припинилися.

Чудес не буває! У всьому цивілізованому світі працюють умови, котрі існують в суспільстві, а не солодкі обіцянки очільників. Так от, якщо суспільними ресурсами розпоряджається громада, то вона їх використовує на власну користь. Якщо очільники, то теж на власну. Від себе гребе тільки куриця. І то тільки для того, щоб знайти собі зернятко!

Ось чому всілякі вожді нації і батьки громади гарантовано є спритниками, котрі прагнуть поживитися за рахунок суспільства.

Ви або труси вдягніть, або хрест зніміть!

Структура в демократичному суспільстві, а ми маємо бути таким згідно Конституції, може виконувати якусь одну функцію. Це може бути або комерційна структура, метою котрої є отримання прибутку, або нормотворча та контролююча, котра отримує заробітну плату від громади за слугування її інтересам. Суміщення цих двох статусів є абсолютним збоченням котре може існувати тільки для пограбування громади.

Нещодавно знімав розкриття конкурсних пропозицій в міськраді. Ви можете собі уявити, щоб члени конкурсної комісії були працівниками однієї з фірм, котра приймала участь в конкурсі? Звісно ні, це ж абсурд! І результат діяльності такої комісії, незважаючи на найщиріші запевнення її членів у відданості інтересам Менської громади, а не своєї фірми, був би всім очевидний. На щастя, в конкурсі з освітленням такого не було, мабуть, через ретельний контроль європейських спонсорів.

Проте, саме в такий спосіб, з хрестом і без трусів, діють очільники міської ради і її комунального підприємства. Вони і визначають потребу, і проводять конкурси, і виділяють кошти, і виконують роботи. Ну просто Ельдорадо для корупціонерів!

Як бути?

Якщо собака не керує хвостом, то хвіст вилятиме собакою собі на потіху. І, як ракова пухлина, ростиме до неймовірних розмірів доти, доки не вб’є об’єкт свого паразитування.

В такій ситуації головне, це взяти діяльність Менакомунпослуги, разом з контролюючою її міськрадою, під контроль громади для найретельнішого контролю на предмет відповідності інтересам громади. В якій формі це має бути зроблено, то вже інше питання. Можливо, депутати мають щоквартально заслуховувати звіт Менакомунпослуги і потім звітувати перед громадою про стан справ в комунальному господарстві. Можливо, має бути утворена наглядова рада з включенням до її складу представників громадськості та ЗМІ. Можливо, все разом і ще щось. Але щоквартально громада має отримувати найдетальніший звіт про стан справ по кожному напрямку, до котрого долуччається Менакомунпослуга.

Найперше, звіт має відображати реальні проблеми громади. А не те, чим би хотіла зайнятися Менакомунпослуга з метою отримання прибутку чи піару себе улюбленої разом з міським головою.

Приміром, по кладовищу, з точки зору автора, є потреба в його охороні, визначенні місць захоронення та прибиранні. Намагання нав’язувати своїх копачів та інші послуги виходить за межі потреб громади і тому має бути виключене з діяльності Менакомунпослуги. Якщо послуги існуючих в місті ритуальних фірм занадто дорогі чи якість їх роботи незадовільна, то це зумовить появу нових, більш привабливих для менян. Але появу не за рахунок бюджету!

По сміттю. Вбачається, що міськрадівське комунальне підприємство має займатися виключно ліквідацією та недопущенням появи нових стихійних сміттєзвалищ. Щодо ж вивезення твердих побутових відходів, то має бути прорахована реальна вартість тих послуг, котрі надає Менакомунпослуга. А потім сформована незацікавлена в корупційних приробітках конкурсна комісія для визначення надавача послуг по вивезенню сміття. При цьому, якщо буде потрібно, міськрада має фінансово допомагати надавачу послуг шляхом компенсації в різниці тарифів, закупівлі та передачі в оренду необхідних засобів чи ще в якийсь спосіб. Але ці роботи не має виконувати сама міськрада своїм комунальним підприємством!

Чому не може бути міськрадівське? Щоб міськрада контролювала найняте підприємство так само ретельно, як нині контролює ТОВ «Менський комунальник», а не потакала всіляким забаганкам свого.

До речі, про відношення до свого. Нещодавно міськрада придбала партію контейнерів і безоплатно передала їх Менакомунпослузі для, як розуміє автор, покращення обслуговування території міста. І ось автору стає відомо, що Небера вже намагається здати безоплатно отримані контейнери в оренду за 50 гривень в місяць! Що скажуть Небері міський голова і депутати, якщо це підприємство своє? Нічого. А що б зробили з Зимою, якби він здав частину отриманого в оренду міського водогону в суборенду з метою отримання прибутку? Отож.

Наступне. В щоквартальному звіті КП «Менакомунпослуги» має бути відображено суму отриманих за весь час існування коштів від міськради і те, на що вони потрачені з визначенням реальної вартості наданих послуг людям, тобто, з повним врахуванням бюджетних коштів.

Ось цифри:

2012 рік. Дотація 174,6 тис. грн.   Внесок в статутний фонд  178,7 тис. грн.

2013 рік. Дотація 200,0 тис. грн.   Внесок в статутний фонд  343,7 тис. грн.

2014 рік. Дотація 240,0 тис. грн.   Внесок в статутний фонд  520,0 тис. грн.

2015 рік. Дотація 399,9 тис. грн.

2016 рік (8 місяців). Дотація 622,6 тис. грн.

Всього 2 мільйон 680 тисяч гривень! Це майже половина власних надходжень бюджету міста за середній в цьому періоді 2014 рік (5742,0 тис.  грн)!

Де вони? Скільки з них пішло на здешевлення оплати населенням послуг, по тому самому вивозу сміття? Скільки на придбання техніки, і де та техніка, як її побачити та оцінити нинішню вартість? А скільки було пущено на вітер та привласнено у вигляді корупційного приробітку? І не треба казати, що невідомо що робили попередники, і попередній міський голова, і попередній очільник комунального підприємства сьогодні входять до складу міськради в якості депутатів, тобто, цілком можуть відповісти за кожну бюджетну копійку.

Тепер щодо того, хто з людей має платити продавцям повітря з Менакомунпослуги. Мало того, що дане комунальне підприємство висмоктує невідомо навіщо бюджет, воно ще й з людей прагне отримати кошти нізащо!

Колись якийсь Уряд, котрий керував до своєї закономірної відставки за незадовільні результати того самого керування, додумався не забезпечивши народ України належними доходами на придбання товарів, внормувати неймовірні норми викидання упаковок від тих неіснуючих товарів!

Осяяний жагою прибутків очільник Менакомунпослуги за згодою міської ради вирішив встановити обов’язкові норми викидання сміття кожним менянином. Де брати те сміття ніхто не знає, хіба що ходити красти на міському сміттєзвалищі. Ну не можна ж платити за ненадані послуги, бо то буде отримання Неберою з його підприємством того, що юридично називають неправомірною вигодою. З відповідними наслідками.

І що депутати? Та нічого, мовчать, все нормально. Мовчать і депутатські комісії. Виходить, що намагатися змусити менян платити за вивіз повітря, чи просто списання пального на такий вивіз, є політикою міськради в царині ЖКГ, бюджету та повністю відповідає етичним нормам ставлення депутатів до своїх виборців!

Отже, питання до депутатів і депутатських комісій – кому і як ви слугуєте? І коли прозвітуєте громаді про те, як ви захищаєте її інтереси?

Щодо ж автора, то він схвально зустрів би створення депутатами наглядової ради Менакомунпослуги і волів би ввійти до її складу в якості члена громади і журналіста. Це б сприяло тому, що справжній власник міськради, тобто громада, хоч щось знала про діяльність Менакомунпослуги і з’явиться надія на те, що остання почне працювати не на власні, а на громадські інтереси.

До речі, при Фесюну хоч якось з громадою радились. Пам’ятаю виставлені на обговорення стенди героям рабської соціалістичної праці. Громада й депутати забракували і тому ті стенди встановлені не були. А дорожні знаки по Шевченка зробили без обговорення. В результаті написане на них прочитати з машини неможливо. Без обговорення і сама Менакомунпослуга переїхала на територію колишньої рембуддільниці. А те, що власник тієї території не платить за оренду землі як розцінювати, як ще одну дотацію Менакомунпослузі?

Висновок автора дуже чіткий – ніяка міськрада і ніяке її комунальне підприємство не буде працювати на інтереси громади якщо керуватимуть справами всілякі посередники а не сама громада. Саме в цьому суть поки що декларативно прописаного в Конституції демократичного суспільного устрою. І децентралізація нам потрібна не для передачі повноважень з Києва різного роду посередникам, а безпосередньо громаді, котра має стати здатною наймати на тимчасовій основі технічних виконавців своєї волі, а не зверхників, котрі здатні тільки на піар та виконання робіт за монопольно завищеними цінами.

То може вже досить нашій громаді ловитися на всіляку дурню? На комунізм, на “Деды воевали!”, на турботливих вождів, на міськрадівське комунальне підприємство, на інші дешеві цінності, котрі насправді виявляються неймовірно дорогими та руйнівними?

Коментарі закриті.