Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Менському районі повідомляє, що згідно зі ст. 15 Закону України «Про охорону праці» на підприємствах з кількістю 50 і більше осіб роботодавець повинен створити службу охорони праці відповідно до типового положення. На підприємствах з кількістю працюючих менше 50 осіб функції служби охорони праці можуть виконувати в порядку сумісництва особи, які мають відповідну підготовку.

Звертаємося до всіх роботодавців: у районі на даний час набирається група для безкоштовного навчання за рахунок Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві. До групи навчання включаються інженери з охорони праці, відповідальні особи за охорону праці, призначені наказом роботодавця.

Бажаючим, у яких прострочений термін навчання та у яких закінчується чи взагалі відсутнє відповідне посвідчення, пропонуємо звернутися протягом поточного місяця до відділення Фонду в Менському районі за адресою: м. Мена, вул. Жовтнева, 4/3, тел.: 2-24-30,2-12-53.

Коментарі закриті.