Минулої осені з ініціативи голови облдержадміністрації Володимира Хоменка на каналі обласного телебачення стартував унікальний для Чернігівщини телевізійний проект – чемпіонат для розумних старшокласників «Віват, інтелект!». Шоу мало успіх серед школярів і вже під кінець його запису було зрозуміло – гру необхідно продовжувати й надалі. Протягом цього року тривали відбіркові тури в районах і ось з початком навчання в школах команди з усіх районів та міст області готові зійтися в інтелектуальному двобої.

Про це «Нашому слову» повідомили в управлінні преси та інформації обласної державної адміністрації.

Перший випуск телешоу вийшов в ефірі обласного телебачення до Дня вчителя. Цього року введено музичні паузи – гурти і співаки, талановиті діти Чернігівщини, музиканти, команди КВК тощо. Інтернет-голосування за улюблену команду на приз глядацьких симпатій відбуватиметься традиційно після вихо- ду передачі в ефір протягом доби у соціальній мережі «В контакті» у групі «Віват, інтелект!».

Трансляція передач – щосуботи о 21.00 на каналі обласного телебачення, з повтором у неділю об 11.00.
Команда Менського району змагатиметься 15 жовтня. Протистоятимуть їй інтелектуали Чернігівського, Бобровицького та Козелецького районів.

– Це гра не лише на інтелект, а на еруди- цію, – каже ведуча телешоу Ольга Конопацька-Плєхова. – Гравцям треба не просто пригадати, а ще й зметикувати, адже є питання, у яких уже прихована відпо- відь – треба тільки її роздивитися. Шкода, коли діти не «беруть» такі питання. А взагалі ця гра зачіпає той пласт знань, які ми не використовуємо у повсякденному житті, але які дуже важливі для розвитку кожної людини, – і культура, і кінематограф, і історія, і загальні знання, і, нарешті, краєзнавство.

Коментарі закриті.