Книгозбірня Макошине є однією з найкращих у Менському рай­оні
Вікторія Мідько.
Книгозбірня Макошине є однією з найкращих у Менському рай­оні. Багатий книжковий фонд, поставлена належним чином робота з читачами – все це є запорукою того, що бібліотеку і її працівників макошинці люблять і всіляко підтримують.

Друзями бібліотека багата

Майже одночасно у кінці 80-х років минулого століття у Макошинській бібліотеці стали працювати Вікторія Мідько та Надія Німенко. Перша з них – заві­дувачем. Роки і досвід довели, що будь-яка справа на культурному фронті у них спориться.

Скільки цікавих і повчальних заходів проведено! Зустрічі з цікавими людьми, виставки робіт народних умільців, презентації книг авторів-земляків, творчі вечори, захоплюючі заняття для юних читачів у гуртку «Умілі руки». Всього того, що зроблено бібліотекарями, годі і передати.

Вони співпрацюють з колективом Будинку культури – допомагають створювати сценарії свят, вечорів і зустрічей, співають у народному аматорському хорі «Полісся» і ансамблі «Молодички». Жодна вистава чи гумористична сценка не відбувається без участі Вікторії Олегівни і Надії Петрівни.

Бібліотека має досить авторитетний список найактивніших своїх читачів. Серед них – Ольга Страмко, Людмила Забуга, Олена Прокопій, Юрій Ховдій, Василь Куля, а серед дітей – Юлія Білець, сестри Аліна і Юлія Саковичі.

– Ці люди не відмовляють нам у допомозі, – розповідає Вікторія Мідько. – Оформляють разом з нами фотовиставки, ремонтують книги, беруть участь у всіх масових заходах. А ще дарують книги зі своїх власних бібліотек.

Журналіст газети «Голос України», заслужений журналіст України, історик-дослідник Сергій Павленко і його брат Олег – автор кількох дитячих книжок – рідні брати Вікторії Мідько. Вони часті гості у Макошинській бібліотеці, особливо Сергій Олегович. Він організовує зустрічі з читачами, презентує тут свої книги.

Справжнім другом книгозбірні став настоятель Свято-Покровської церкви Олександр Тарасенко. Історик за фахом, він організовує цікаві зустрічі з читачами-старшокласниками, веде їх у сиву давнину, повідаючи про славну минувшину. У нього багато книг, якими він щед­ро ділиться з макошинцями, дарує їх бібліотеці, у тому числі й на релігійну тематику.

– Приємно, що читачі цікавляться такою літературою, – каже Вікторія Олегівна, – охоче вивчають її, прагнуть зрозуміти істину. Як зазначив один читач, це значно краще, аніж сидіти і вбивати час у кафе. А ще настоятель організовує для читачів поїздки у визначні релігійні місця.

Холод роботі не завада

Бібліотека селища знаходиться під одним дахом Будинку культури. Той дах приносив стільки клопотів та незручностей – перші краплі дощу падали не тільки на землю, а й на книжковий фонд. Нині покрівлю відремонтовано, а от холоднеча дошкуляє.

У минулі зими бібліотекарі з незначною кількістю книг квартирували у приміщенні селищної ради, що було вкрай незручно. За потрібною книгою і бібліотекарю, і читачу треба було йти до холодної книгозбірні, бо всі 18 тисяч фонду просто нереально перенести до селищної ради.

Минулої зими працівники Будинку культури прихистили біб­ліотекарів у гостьовій кімнаті, де є грубка.

– Придбано котел і виготовлено проект, аби його встановити, – повідомляє Вікторія Мідько. – Обігріватиметься увесь другий поверх, а значить і бібліотека. Як тільки з’являться кошти на встановлення котла, робота одразу розпочнеться.

Добрим помічником у книгозбірні є благодійна організація «Нащадки АРАТТИ». Нові книги для дітей і дорослих, канцелярські товари – це далеко не повний перелік благодійної допомоги.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;He served in that role for parts of six seasons before being dismissedBased on a story by Stephen King, the film also stars Maria Bello and Olympia Dukakis.Basket Pas Cher

Murphy also said that Khouri’s book about life in Jordan was not her first.mulberry outlet york
Land use change, altered disturbance regimes, climate change, and invasive species operate at the scale of landscapes and regions, leading to ecosystem change, habitat loss, and species decline.mulberry sale uk
Simmons (Best Supporting Actor for ) and Patricia Arquette (Best Supporting Actress for “Boyhood”).mcm backpack for sale

Several sponsors, including Tecate and DeWalt, have devoted marketing and in store efforts to offering consumers rebates for a certain amount off the $55 pay per view fee with purchase of their products.timberland outlet uk

Sinem Siyahhan, assistant research professor in Sanford School of Social and Family Dynamics, explains how games can become a “point of conversation, not a point of conflict.hollister deutschland

Коментарі закриті.