Шквальний вітер та зливи, які пройшли областю 17-18 травня порушили електропостачання 74 населених пунктів у 7-ми районах області (Бобровицький, Городнянський, Менський, Ніжинський, Носівський, Ріпкинський та Чернігівський) та електрозв’язок у 96 населених пунктах.

Повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Крім того, в Чернігівському, Городнянському та Менському районах частково пошкоджено покрівлі близько 135 житлових будинків і 19-ти будівель підприємств, організацій і установ. Серед них амбулаторія, школа, два ангари ВАТ “Чернігівеліткартопля” та склад ВАТ “Левона – С” у селищі Седнів, фельдшерсько-акушерський пункт в с. Черниш Чернігівського району, адмкорпус лікарні загальної практики сімейної медицини, дитсадок, школа, будинок школяра в селищі Березна, будинок культури та школа у с. Бігач Менського району.

Остаточні масштаби наслідків негоди уточнюються.

Ситуація одразу була взята на контроль обласною держадміністрацією та Управлінням ДСНС у Чернігівській області.

Аварійними бригадами ПАТ “Чернігівобленерго”, ПАТ “Укртелеком”, ДП «Облавтодор», працівниками органів місцевого самоврядування та місцевими жителями проводяться роботи щодо відновлення електропостачання, електрозв’язку та життєзабезпечення населених пунктів.

Станом на 6 ранку 19 травня без електропостачання залишається 19 населених пунктів у Городнянському, Ніжинському, Носівському, Бобровицькому та Чернігівському районах, без з’язку – 89 населених пунктів.

Оперативно-рятувальні підрозділи в цілодобовому режимі виїздили та працювали на місці подій. Так рятувальники залучалися до розчищення завалів дерев, у населених пунктах і на автошляхах у с. Черниш Чернігівського району, с. Бігач Менського району та м. Щорс. Займалися завантаженням та розвантаженням шиферу, що доставлявся до місць ліквідації негоди. Загиблих і травмованих внаслідок негоди немає.

Крім того, Чернігівські міські підрозділи оперативно-рятувальної служби сім раз виїздили на відкачку води з підвалів багатоквартирних житлових будинків та магазинів, очищення дренажних і відвідних каналів зливової каналізації. Також визволено з водяного полону 3 автомобіля, у яких перебували 4 дорослих та 3 дитини.

буревій6

буревій5

буревій4

буревій3

буревій2

буревій

Коментарі закриті.