Про використання системи електронних закупівель «Prozorro» підпорядкованими розпорядниками коштів повідомляє РДА.

Голова РДА Валерій Щукін наголосив на необхідності кожному керівнику установи, які здійснюють закупівлі товарів, робіт і послуг за кошти районного та місцевих бюджетів, активізувати дану роботу через систему державних електронних закупівель «Prozorro».

 

Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Алла Васюк проаналізувала здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти розпорядниками бюджетних коштів без застосування тендерних процедур.

 

Алла Васюк наголосила, що за 5 місяців поточного року розпорядниками коштів проведено 118 допорогових закупівель, заявлена сума 6066,6 тис. грн.

 

Найбільше конкурентних процедур закупівлі проводить КЗОЗ «Менська ЦРЛ» – оголошено 60 процедур закупівлі, успішно проведено 30, сума коштів за договорами, укладеними за результатами торгів у системі ProZorro – 1342,3 тис.грн. Економія бюджетних коштів – 307,2 тис.грн.

Відділом освіти РДА проведено 14 процедур закупівлі на суму 459,5 тис.грн, зекономлено бюджетних коштів 133,3 тис.грн.

КЗОЗ « Менський ЦПМСД» проведено 9 процедур закупівлі на суму 170,8 тис.грн, сума економії – 10,7 тис.грн.

Відділом культури райдержадміністрації проведено 4 процедури закупівлі на суму 41,5 тис.грн., сума економії 12,6 тис.грн.

Територіальним центром проведено 8 процедур закупівлі на суму 356,3 тис.грн. , сума економії 2,5 тис.грн.

 

За результатами цих 65 закупівель укладено договори на суму 2370,4 тис.грн. Економія бюджетних коштів становить 466,3 тис.грн.

 

 

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА за поданням інформації відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації

Коментарі закриті.