imagesВ Україні залишається значний рівень захворюваності населення на хвороби, що пов’язані з недостатністю йоду в раціоні харчування, – інформує заступник начальника Чернігівського міжрайонного Управління ДСЕС у Чернігівській області Юлія Зеркаль.

Йод відноситься до найважливіших та незамінних мікронутрієнтів, що використовується в синтезі гормонів щитоподібної залози.

Від нестачі йоду в харчуванні порушуються функція не лише щитоподібної залози, а й розвивається анемія, вражається головний мозок дитини, а також слух, здорова пам”ять та здатність людини розмовляти. Дефіцит цих гормонів на етапі розвитку плода та після народження малюка може привести до зниження рівня інтелекту

Недостатність йоду в організмі дорослої людини також призводить до важких наслідків. Так, при дефіциті йоду в жінок порушується репродуктивна функція, а при нестачі йоду в організмі в більш пізні періоди вагітності, можливі спонтанні викидні.

Потреба організму людини в йоді залежить від віку.

Незважаючи на невелику кількість йоду, що потрібна для повноцінного функціонування щитоподібної залози, у більшості населення України діагностується йододефіцитний стан. Це обумовлено тим, що населення України мало вживає продуктів, багатих на йодю

Основний метод профілактики йод дефіцитних захворювань – йодування продуктів харчування.

Світова практика свідчить, що масову профілактику йодного дефіциту серед населення необхідно проводити шляхом вживання йодованої кухонної солі, як такої, що є поширеним та дешевим продуктом. Йодовану харчову сіль потрібно вживати щоденно в кількості 5-7 грамів.

При консервуванні овочів, грибів та іншої харчової сировини, в разі використання солі, йодованої йодатом калію, смакові, органолептичні якості та зовнішній вигляд готового продукту не відрізняється від звичайного. Окрім того, йод, що міститься в йодованій солі, подовжує термін придатності консервів за рахунок гальмування розвитку мікроорганізмів.

Щодо квашення овочів, де відбуваються бродильні процеси, то йодована харчова сіль уповільнює процеси дозрівання готової продукції. У масовому виробництві квашеної овочевої продукції, де важливі терміни отримання готової продукції, доцільніше використовувати звичайну кам”яну сіль.

Основним наслідком нестачі йоду в навколишньому середовищі є розвиток ендемічного зобу. Але крім зобу дефіцит йоду має інший негативний вплив на здоров’я людини, тому введено поняття «йододефіцитні захворювання», який використовують для позначення всіх несприятливих впливів нестачі йоду на ріст і розвиток організму і насамперед на формування мозку дитини.

Найфатальніший наслідок дефіциту йоду – народження розумово неповноцінних дітей.

Коментарі закриті.