Учасники літературної студії «Муза» під час поїздки до Києва познайомилися з родичами автора популярних пісень, побували на Національному радіо України та зустрілися з поетом Юрієм Тітовим, який змушений писати свої твори… носом.

Під час весняних канікул учні міської школи ім. Т.Г. Шев­-ченка, які є учасниками літературної студії «Муза», під керівництвом Ірини Гетьман вирушили до Києва. Привітала столиця мандрівників дощем, але наших завзятих менян ніщо не злякає.

З квітами та подарунками поїхали в гості до Тамари Луценко – дружини поета-пісняра Дмитра Луценка. Дмитро Омелянович є автором віршів, що покладені на музику: «Як тебе не любити, Києве мій», «Мамина вишня» та багатьох інших.

Літстудійці познайомилися з сином поета Сергієм Дмитровичем, який розповів цікаві історії з життя та творчості батька. Сергій Луценко надав можливість почути в запису голос Дмитра Омеляновича.

Наступного дня юні літстудійці вирушили на Національне радіо України, де ознайомилися з історією радіо, побачили, як проводиться монтаж програм. Тут же поспілкувалися з ведучою програм «Старшокласник» та «Школяда» Майєю Манько, яка взяла інтерв’ю у наших школярів. Учасники «Музи» в свою чергу теж поділилися досвідом роботи на шкільному радіо.

Та найбільше враження викликала зустріч з поетом Юрієм Тітовим. Цей творчий чоловік має важке захворювання, не може працювати ні руками, ні ногами. Спілкувався ж він з гостями через комп’ютер, набираючи текст носом. Юрій перекладає вірші італійською та англійською мовами, в цей час саме працює над власною новою збіркою віршів. Пісні на його слова лунають на сценах концертних залів України та за кордоном. Поет з вдячністю вислухав, як школярі читали його поезію.

Літстудійці повернулися додому задоволені, з дисками, подарованими Сергієм Луценком, та віршами Юрія Тітова.

Коментарі закриті.