Вартість проїзду в автобусах на маршруті Чернігів-Київ зросла на 25% і з 14 квітня коштує 100 гривень. Про це повідомили в соцмережах ошелешені пасажири маршруток. Про це повідомили в соцмережах ошелешені пасажири маршруток. Раніше ціна становила 80 гривень.


Користувачі соціальних мереж прогнозують підвищений інтерес пасажирів до сервісів, що дозволяє знайти попутну машину з Чернігова до столиці.


Нагадаємо, що з початку квітня перевізники замовили кілька рекламних статей в чернігівських ЗМІ в яких «готували» пасажирів до прийдешнього підвищення тарифу.

Зокрема, за словами бізнесменів, зпровокувало подорожчання збільшення мінімальної зарплати, зростання цін на запчастини і ремонт і зростання комунальних платежів.

Також вони заявляли, що кожен з них перевозить в місяць безкоштовно близько 1000 пасажирів пільгових категорій. Нібито на одному рейсі в салоні іноді збирається до 7 (!) Пільговиків.


Крім того, перевізники поскаржилися, що попит на їхні послуги падає, а тому в робочі дні автобуси на маршруті Чернігів-Київ заповнюються по мінімуму – в середньому до 9 пасажирів на рейсі.

Нагадаємо, що останнє подорожчання проїзду відбулося в 2014 році. Тоді ціна зросла до 80 гривень.

Коментарі закриті.