Наші бійці отримують сучасні шоломи
Працівник ТОВ «Домінант» Сергій Куценко перевіряє каски перед відправленням у зону АТО.

Гроші, зібрані для потреб армії громадською організацією «Менська сотня» та місцевими підприємцями, не лягають «мертвим вантажем» на якихось рахунках. За них одразу купують необхідне і передають нашим землякам, які воюють.

– Проплатили 30 сучасних кевларових шоломів, на сьогодні отримали 20, – розповідає міський підприємець Анатолій Скиба, який координує громадський центр допомоги Збройним Силам. – Є англійські, німецькі. Зручні, легкі (близько півтора кілограма), від осколків добре захищають. Але ж кожна понад 1200 гривень коштує. Грошей катастрофічно не вистачає.

А сучасні захисні шоломи дуже потрібні на полі бою. Перші шість штук вже поїхали в зону АТО. Інші скоро також відправляться до наших земляків з 13-го та 41-го батальйонів територіальної оборони і 1-ї танкової бригади.

Звичайно, 30 касок – це лише частина від необхідного. Волонтери і активісти не відмовляться від будь-якої допомоги. Це не забаганки, це – людські життя…

Купи і допоможи армії!

У неділю, 24 серпня, на території центрального базару представники громадської організації «Менська сотня» проведуть благодійний ярмарок.

Усі зароблені кошти будуть витрачені на допомогу нашим солдатам-землякам, які воюють в зоні АТО.

Коментарі закриті.