медалі14-15 червня на лузі села Анисів відбулися обласні відкриті змагання учнівської молоді з повітряних зміїв „Крила надії ” та обласний етап Всеукраїнських змагань з авіамодельного спорту.

На змаганнях з повітряних зміїв були присутні 9 команд. Це повні команди з Чернігова, Прилук, Ніжина, Мени, Щорса, Носівки, Семенівки та неповні команди з Куликівки, Новгород-Сіверська. Загалом зібралося 26 учасників.

Змагання проводились в 2-х класах: Z-1― плоский змій та Z-2― коробчастий змій. Наші змії були самими красивими. У командному заліку Менська команда посіла 4-е місце.

У змаганнях з вільно літаючих моделей брали участь 5 команд. Це команда з Чернігова, Мени, Остра, Прилук, Семенівки ― загалом 23 учасника. Змагання проводились в 4-х класах моделей: F-1-H, F-1-G, F-1-A, F-1-B.

IMG_4353Призерами в особистій першості стали:

― Медведєв Максим I-е місце у класі F-1-G;

― Олещенко Владислав II-е місце у класі F-1-H;

― Прокопенко Владислав III-е місце у класі F-1-B.

 
IMG_4566А з 20 по 24 червня команда Менської СЮТ взяла участь у Всеукраїнських змаганнях з авіамодельного спорту. Змагання проходили у мальовничому місці, на лузі поблизу села Озаричі Конотопського району.

Спортсмени мали змогу проживати в готелі м.Конотоп, для них було організовано під᾿їзд до місця змагань і харчування; і проживати на березі річки Сейм в палатках, для них також було організовано харчування на
природі. Наша команда проживала і спілкувалася з природою та комарами. Погода також давала вибір…. то палюче сонце то сильна злива і гроза. У середу навіть не літали. Організатори змагань (Конотопський центр дитячо-юнацької творчості) навіть місце для купання облаштували.

В особистому заліку:

Медведєв Максим посів 5 місце у класі вільно-літаючих моделей F-1-G;

Олещенко Владислав – 8 місце у класі вільно-літаючих моделей F-1- Н

Були максимуми в польотах і у Скиби Дмитра, і Рухайла Анатолія (долетіли на 9 і 8 місце відповідно).

Команда Мени посіла 8 місце, а серед малих команд – 6 і 8 місця. Досить гарний результат для нашої команди. Всі отримали масу задоволення і позитивних емоцій.

Адміністрація станції юних техніків та керівник команди Олександр Забуга вдячні за підтримку підприємцю Анатолію Скибі.

Коментарі закриті.