Під таким девізом 6 травня у Мені на території стадіону «Колос» для юнаків допризовного віку було проведено спартакіаду з фізичної підготовки, приурочену Дню пам’яті та примирення.

Ініціаторами змагань вже традиційно виступили голова та колектив територіальної організації воїнів-афганців, які за підтримки військовослужбовців Менського районного військового комісаріату, відділу освіти, сімֹ’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та керівників відділу освіти та Менської ДЮСШ організували та провели видовищний спортивний захід, що включав в себе змагання за програмою шестиборства: біг – 100 та 200 метрів; крос – 1000 метрів; підтягування на перекладині; метання гранати (700 гр.) на дальність; стрільба з пневматичної гвинтівки на 10 метрів.

У змаганнях приймали участь учні Менської гімназії, школи ім. Шевченка, селищ Березна, Макошине, сіл Киселівки, Стольного, Покровського, Синявки. В особистому заліку найкращі результати у Ярослава Аксьоненка – 59 балів, Дмитра Лисиці – 57 балів, Дениса Кирієнко та Антона Калюжного – по 52 бали.

Після закінчення змагань перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Мурований, голова територіальної організації воїнів-афганців Леонід Титаренко та районний військовий комісар Дмитрій Дука вручили всім командам-учасникам відзнаки та цінні подарунки.

Представники Менської територіальної організації воїнів-афганців взяли активну участь в організації та проведенні спортивно-патріотичних заходів для всіх вікових категорій населення Менського району, цей рік не став виключенням також.

Коментарі закриті.