spАнсамбль «Співоча пташка» підкорив журі джазовим репертуаром. Фото з архіву Менської ДМШ.

На конкурсі виконавців зі шкіл естетичного виховання, який пройшов у Чернігові в березні, серед вокалістів друге та третє місця вибороли вихованці Оксани Шаповалової – ансамбль «Співоча пташка» та солістка Аліна Федюк. Треті місця у своїх категоріях дісталися двом тріо – бандуристів та баяністів, яких підготували педагоги Олена Яшан та Світлана Варушичева.


Як повідомила «Нашому слову» викладач Менської дитячої музичної школи Оксана Шаповалова, відзначився і юний саксофоніст Костя Примаченко, вихованець Віталія Москальського. Серед виконавців на духових інструментах він став другим. Дипломантами конкурсу стали також духовий виконавець Андрій Пузан (керівник Юрій Дробиш) і академічні співачки Наталія Попилькова та Вікторія Андрусь, учениці Тетяни Семененко.

Тими ж днями в Чернігові також відбулася теоретична олімпіада з музичної літератури серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. Почесні другі та треті місця дісталися Анні Єловіковій, Катерині Панасенко та Євгенії Бондаренко. Дівчаток готували Оксана Шаповалова та Оксана Прохоренко.

За загальним підсумком змагань у царині музики наша ДМШ увійшла до п’ятірки кращих в області. Варто зауважити, що суперники були гідні, у тому числі і три музичні школи Чернігова. Діти були нагороджені грамотами. Цього року через проблеми з фінансуванням юні музиканти їздили на конкурс за батьківські кошти.

Коментарі закриті.