Аби поздоровити з Новорічно-Різдвяними святами дітей з підопічних сімей, макошинська благодійна організація «Нащадки АРАТТИ» організувала збір коштів.

За інформацією керівника організації Наталії Колесник, волонтери подорожували засніженими вулицями зі скриньками у руках, звернулися до підприємств, організацій та навіть просто до перехожих у Макошине та Мені з проханням зробити пожертви для дітей. Було зібрано понад дві тисячі гривень, а ще – цукерки, печиво, іграшки.

Це дало можливість порадувати подарунками 125 дітей. І святковий ранок у День Святого Миколая для них став веселим, щасливим і солодким. Він зігрів душі ще й людям похилого віку, котрих діти запросили на свято.

Організатори акції висловлюють щирі слова вдячності та передають низький уклін усім, хто подарував радість дітям: Володимиру Литвиненку (магазин «Спутник»), Сергію Євусу (магазин «Євробуд»), Ніні Титаренко (магазин «Автосвіт»), Василю та Любові Ковальчукам (магазин «Київський»), Ігорю Маринченку, продавцям магазину «Дитячий світ», Тамарі Кот. А також усім підприємцям і організаціям Макошине та багатьом іншим.

Коментарі закриті.