Давиденко28 квітня народний депутат України Валерій Давиденко відвідав Менську ЦРЛ та провів прийом громадян.

Авторська думка в кінці матеріалу.

 

 

 

 

В ЦРЛ:

Інтерв’ю після прийому громадян:

Спілкування з головним лікарем ЦРЛ і депутатом обласної ради Петром Хомрачем:

Авторська думка:

Пам’ятаєте, як герой казки “Принц і злидень” колов горіхи королівською печаткою? Так само більшість з нас намагається використати і народного депутата, воліючи отримати від нього матеріальну допомогу. Це наш рівень, рівень нашої суспільно-політичної культури, наслідками котрої є економічна розруха та війна.

Звісно, народні депутати бувають різні, з деяких дійсно нічого іншого, окрім матеріальної допомоги, отримати неможливо, як кажуть – з поганої вівці, хоч жменю шерсті. Але в даному випадку ми маємо народного депутата, котрий, як вбачається автору, здатен на більше, здатен робити те, для чого, власне, й існує Верховна Рада, здатен творити успішну державу.

Утім, виникає питання: а що потрібно нам, менянам і українцям в цілому? Сучасна цивілізована держава з верховенством якісного права чи особиста матеріальна допомога від тих, кого ми обрали? Якщо друге, то ми в кінцевому результаті не матимемо нічого, окрім бід. Якщо перше, то матимемо все. Але до того, щоб прагнути якісного суспільства і відповідної йому держави, нам ще рости й рости, ми ще навіть примітивне тоталітарне минуле з назв вулиць не повикидали, не говорячи вже про свідомість.

Народний депутат, котрий здатен діяти на рівні творення корисних для розвитку суспільства законів, це шанс для всіх нас стати більш сучасними, в тій чи іншій мірі долучитися до процесу творення гарного життя. Чи скористаємося ми ним?

Коментарі закриті.