nethsepaДо Новорічних і Різдвяних свят засуджені, що відбувають покарання в установах Чернігівської області отримали можливість послухати пісні Василя Нечепи, який відвідав Менську виправну колонію №91 та Чернігівську виправну колонію №44.

За повідомленням прес-служби управління ДПтС України в Чернігівській області, народний артист України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка не лише видатний кобзар та лірник, а й справжній зберігач споконвічних традицій українського народу.

Пан Василь багато подорожує, збирає і записує народні пісні, відновлює козацькі традиції, пропагує козацьке мистецтво у школах і навчальних закладах. І вперше він відвідав установи Державної пенітенціарної служби України. Народний артист оглянув бібіліотеки виправних установ, виступив в актових залах і поспілкувався із засудженими.

Не залишив без уваги гість і малюків Будинку дитини при Чернігівській виправній колонії. Кобзар виступив перед засудженими матерями і побавив малюків, які так і тягнулись до артиста.

Його дзвінкий голос у супроводі кобзи зачарував слухачів і налаштував їх на ліричний, різдвяний настрій.

“В першу чергу, ми вдячні нашому Гостю, що він погодився відвідати виправні колонії і поспілкуватись із засудженими, і сподіваємось, що пан Василь ще багато разів завітає до нас”, – зазначив начальник управління Олександр Доробалюк.

Не кожен регіон нашої країни може похвалитись своїм кобзарем, співцем народних дум та пісень. Саме Василь Нечепа продовжує традиції славетних кобзарів Чернігівщини. Тож, його візит до засуджених має налаштувати їх на шлях виправлення, а оспівування Батьківщини розвинути почуття патріотизму.

Коментарі закриті.