А потім скаржиться до міліції. В усьому цьому щодня розбираються дільничні інспектори.

Євген Доценко працює на цій посаді два роки, але вже встиг зарекомендувати себе. Під його контролем – дотримання правопорядку у Макошине, Куковичах, Пам’ять Леніна і на Задесенні. У цих поселеннях мешкає близько п’яти тисяч чоловік. Щодня надходять заяви, звернення. Євген розповідає, що скаржаться переважно на крадіжки та сімейні сварки. Традиційно правопорушення скоюють у стані алкогольного сп’яніння.

За словами Євгена Доценка, нині йому стало легше працювати, адже за два роки роботи завоював певну повагу у населення: телефонують і вдень, і вночі.

– Цуплять усе, а найчастіше – курей, металобрухт і велосипеди, – зауважує дільничний. – Потім доводиться розплачуватися. Ось приклад: вкрав один чоловік у бабусі дві курки і півня – отримав три роки умовно. Покарання загрожує також сімейним дебоширам, любителям випити та вилаятися на вулиці і самогонщикам. Приміром, випив чоловік, почав буянити вдома – отримає штраф. За рішенням суду може бути покарання і у вигляді адміністративного арешту.

Карається законом і негідна поведінка за межами сім’ї. У Остапівці був такий випадок: молодий чоловік нецензурно вилаяв сусідку-пенсіонерку за те, що спочатку дозволила користуватися її городом, а потім заборонила. У результаті любитель ненормативної лексики отримав чотири доби арешту.
У Макошине традиційно трапляється більше правопорушень – можливо, через те, що місцеве населення переважно не має роботи. Однак правоохоронці налагодили тісну співпрацю з селищним головою Валерієм Кравцовим, той нерідко виділяє міліціонерам транспорт. А ще у селищі створено громадське формування, котре також сприяє зменшенню кількості правопорушень. Тісно співпрацює дільничний і з секретарем Куковицької сільської ради Ольгою Горовою.

При такій насиченій і напруженій роботі молодому правоохоронцю катастрофічно бракує вільного часу.
– Цього року навіть картоплю садити і обробляти не допоміг батькам – все ніколи за роботою, – каже Євген.

А ще – до уваги дівчат – цей симпатичний, але серйозний і сумлінний дільничний досі неодружений.

Коментарі закриті.