2017 липня голова райдержадміністрації Олександр Мисник із начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації, керівниками установ та організацій району провів апаратну нараду.

Першим обговорено питання про забезпечення виплати заробітної плати у 2014 році. З даного питання інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Булавка. Вона акцентувала увагу присутніх на питанні заробітної плати працівникам бюджетної сфери; про жорсткий контроль щодо виплати надбавок стимулюючого характеру.

З урахуванням забезпечення мінімальної потреби в утриманні бюджетних установ, дефіцит кошторисних призначень на виплату заробітної плати становить 13,6 млн. грн., за розрахунками Чернігівської облдержадміністрації дефіцит кошторисних призначень становить 10,4 млн. грн.. Різниця полягає у повній відміні необов’язкових виплат. З огляду на ситуацію в країні очільник району доручив за рахунок місцевих резервів максимально зменшити нестачу в кошторисних призначеннях на виплату заробітної плати.

Про соціальний захист біженців зі сходу України та АР Крим поінформував начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир Роговенко. Він зупинився на тому, що в районі немає людей з даним статусом, але приїжджих із зони конфлікту на сході практично готові прийняти деякі сільські ради. На сьогодні в район приїхали люди з Донецької та Луганської областей до знайомих та родичів. До управління зверталися тільки ті, які виявили бажання перевести соціальні виплати. Таких звернень було чотири. З метою отримання консультацій для громадян даної категорії в районі працює «гаряча лінія».

По третьому питанню з детальним аналізом щодо готовності сільгосппідприємств району до збирання ранніх зернових колосових та зернобобових культур врожаю 2014 року виступив заступник голови райдержадміністрації Павло Терентієв.

В ході наради голова райдержадміністрації Олександр Мисник перед комунальними службами та очільниками державних установ району поставив ряд завдань щодо виконання відповідних робіт з підготовки об’єктів соціально-культурної сфери та житлового фонду до опалювального сезону 2014-2015 року.

Менська РДА

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;The Jordan game will still have plenty of interest for Tiger fans, thoughDeloitte is one of the world’s most trusted providers of audit services and our network will continue to focus on delivering a uniquely high quality experience in this important responsibility to business, capital markets and society,” added Salzberg.Jordan Femme Pas Cher
Le burn out, une souffrance de moins en moins invisible au travail05.sac kelly hermes
He would also be an interesting interview because of the way he was portrayed in the movie about him.louboutin pas cher paris

The recentOxfam reporton globalwealth inequalityreveals some of the ugly extremes that have divided our world.sac birkin hermes

Deloitte is one of the leading professional services organizations in the United States, specializing in audit, tax, consulting, and financial advisory services with clients in more than 20 industries.mcm bags
mulberry outlet york

Коментарі закриті.