– Ми проти – не дуріть людям голову. Дайте людині проголосувати.

У день виборів голови та депутатів Менської ОТГ у селі Стольне журналісти зафіксували порушення виборчого процесу. На усіх входах до дільниці, що розташована у місцевій школі, стояли столи, за якими кілька людей збирали підписи проти входження населеного пункту до створеної об’єднаної громади, розповідає Челайн.

— Проти Менської громади збираємо підписи, ми не хочемо у Менську громаду. Ми хочемо створити Стольненську громаду — у нас 1500 виборців. Подібну діяльність юристи називають незаконною, адже це – порушення виборчого процесу.

Жіночки, що збирали підписи мешканців Стольного поводили себе агресивно, небайдужим довелось визвати поліцію.

Втім, не зважаючи на непростий передвиборчий процес та провокації у самий день виборів, воєвиявлення громадян розпочалось вчасно, дільниця відкрилась о 8 годині ранку.

«На 9 годину ранку проголосувала 31 людина», — голова дільничної виборчої комісії Олена Коваленко.

Порушення виборчого процесу спостерігаються і в самій Мені. Тут відомі факти підвозу виборців на дільниці. Доходить навіть до абсурдного, аби люди не йшли голосувати – їм роздають цукерки.

Меняни ж своїм правом вільного воєвиявлення користуються справно, активно йдуть на дільниці, сподіваючись змінити власне життя на краще.

— Щоб жити було легше , а що ще треба?

— Щоб дітям робота була і купити було за що.

На обідішній час у Менській ОТГ вже проголосувало майже 30 % виборців.

Коментарі закриті.