dity-podatki

Відбулося нагородження переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей».

Цей конкурс був започаткований 11 років тому, щоразу він привертає увагу все більшої кількості талановитих дітей. Цьогоріч конкурс відбувався за трьома номінаціями: художні, літературні та твори декоративно-прикладного мистецтва.

Переможці районного етапу конкурсу були нещодавно запрошені до районної податкової інспекції. Начальник МДПІ у Менському районі Анатолій Андрієнко вручив талановитим дітям дипломи і пам’ятні подарунки. Серед нагороджених – Ольга Заборовська з Волосківець, Лілія Яковенко із Жовтневого, Ірина Макіша та Аня Каратаєва з Мени, Роман Шабел з Городища і Ганна Пінчук з Березни.

До речі, роботи Романа та Ані взяли участь у Всеукраїнському конкурсі, де хлопець посів почесне третє місце і в нагороду отримав путівку на узбережжя Чорного моря у дитячий оздоровчий центр «Маяк». Аня Каратаєва посіла призове місце в обласному етапі конкурсу і отримала путівку до оздоровчої дитячої здравниці «Електронік». Ірина Макіша стала лауреатом обласного етапу конкурсу, а Ганна Пінчук була відзначена подарунком.

Роман Шабел представив на конкурс сатиричну казочку про сім’ю поросят. Як відзначали члени журі, роботи усіх учасників були оригінальні, виконані акуратно, в них глибоко розкривається податкова тематика, її значимість. Своєю творчістю діти нагадали дорослим про необхідність сплачувати податки до державної скарбниці.

Анатолій Андрієнко розповів учасникам зустрічі про основні завдання податкової служби країни, подякував учасникам конкурсу та їхнім батькам за активність і запросив брати участь у нових змаганнях і акціях податківців.

Для переможців районного етапу конкурсу «Податки очима дітей» було організовано солодкий стіл та екскурсію до ТОВ «Нептун».

Коментарі закриті.