Тамара-КотВисвітлення процесу працевлаштування в режимі “на власній шкурі”.

Є люди гарні, вони побудували чудові приміщення, створили робочі місця з гарними умовами праці і платять гідну заробітну плату. Звісно ж, цих людей всі люблять.

Я відношусь до людей поганих. Такі як я псують настрій тим, що приходять і ставлять під сумнів як якісність праці окремих працівників, так і корисність для суспільства всієї установи. Втім, я не просто поганий, я дуже поганий оскільки намагаюся не тільки сам так діяти, а й навчити інших бути господарями власної держави та території місцевої громади. До речі, це головна мета оприлюднення цього та подібних матеріалів.

До шарикових та швондерів не відношусь. Підхід виключно раціональний: бачу користь – підтримую, не бачу – думаю, як не корисне суспільству зробити корисним. Крім того, використовую відкритість. Тобто, ніяких: “я побув і прийшов до висновку, котрому ви маєте вірити”. Навпаки, дивимося разом і робимо висновки, в тому числі і я. Ну а потім їх обговорюємо, порівнюємо і намагаємось прийти до спільного висновку, приміром, на засіданні Громадської ради. Ну і, звісно ж, ніяких ворогів чи друзів, своїх чи чужих, тільки суспільна користь.

Отже, я закрив підприємницьку діяльність і прийшов працевлаштовуватися.

На першому відео можна побачити перші спілкування в районному центрі зайнятості та похід за довідкою до відділення Пенсійного фонду.

На другому відео мій наступний прихід до РЦЗ, очікування прийому і годинне (на відео трохи скорочене) спілкування та отримання цілого ряду нових завдань, в тому числі направлення на семінар.

Ура, семінар! Втім радісне очікування швидко змінилося здивуванням. Юлія Іванівна, котра прийшла проводити семінар, відразу перевела взаємовідношення в розряд “хочу – не хочу”. Звісно ж, мені, котрий по наївності продовжує вважати, що в державних установах норми взаємовідношень регулюються законодавством, це не сподобалося. Тому, шановні користувачі сайту “Нашого слова”, замість семінару вам доведеться задовольнитися переглядом спілкування з директором Менського РЦЗ Тамарою Кот.

Яким же було моє здивування, коли і директор повела мову в категоріях “хочу – не хочу”, а не норм законодавства. На моє конкретне питання про те, на підставі якої статті та пункту і якого Закону України вони з Юлією Іванівною ведуть мову про заборону відеозапису семінару, відповіді дано не було.

Що може змусити державних службовців намагатися ховатися від відеозапису? З моєї точки зору тільки одне – некомпетентність, низький рівень виконуваної роботи. Втім рівень кваліфікованості все рівно проявиться. Приміром, під час спілкування Тамара Василівна записує для мене адресу сайту Менського РЦЗ. Хочете побачити його і спробувати знайти з його допомогою актуальні на сьогодні вакансії? Прошу, успіхів вам:

Працевлаштування-

Звісно ж, я добросовісно намагаюся якнайкраще виконувати всі побажання РЦЗ. Зокрема, побажала пані директор отримати від мене письмове звернення про намір висвітлювати діяльність РЦЗ, прошу, написав:

Scanitto_2015-02-15_001

 

До речі, з’ясувати те, як з допомогою інтернету переглянути актуальні на даний момент вакансії, виявилося неймовірно просто. Досить було знайти фахівця РЦЗ Сергія Дяченка та спитати в нього про це:

Ось так от, швидко, чітко та конкретно і без всіляких капризів “хочу – не хочу”.

Наступна зустріч в процесі спілкування з особистим консультантом в РЦЗ перенесена на 19 лютого. Щоправда, на це саме число попередньо заплановане і проведення засідання Громадської ради, якщо встигнемо його підготувати. Але навіть в такому випадку, я сподіваюся, час зустрічі в РЦЗ вдасться узгодити. Втім побачимо, інколи РЦЗ дивує несподіваними “сюрпризами”, як те було з семінаром.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Lhotka was credited with saving the life of a fellow solider from nearby Benson whose Humvee had flipped, and had just helped evacuate another soldier, when he was killed, along with Staff SgtPros: Reached five consecutive NCAA tournaments, including three Sweet 16s.mulberry outlet

Former judge and Seattle Deputy Mayor Anne Levinson: A ruling by the Supreme Court would mean “a significant step toward equality and dignity” for gay and lesbian Americans.sac hermes
If the season were to end today, Cleveland wouldn’t even enjoy home court advantage in the playoffs in the weaker Eastern Conference.cheap ray bans
And on top of that, we have actors who are white, but coming from different parts of the world (and no, being white doesn’t mean that we’re all part of the same group).prada handbags uk
ODU’s Andrew Everett prepares to play tonight against his good friend

They grew up together in suburban Atlanta, played football together, and walked through graduation together at Collins Hill High School.hermes kelly
michael kors bags uk sale

Коментарі закриті.