Налагоджено автобусне сполучення з чернігівськими батальйонамиНалагоджено автобусне сполучення з чернігівськими батальйонами територіальної оборони, що перебувають у зоні АТО. 9 вересня бійці 41-го батальйону територіальної оборони, які перебували у відпустці, відбули до місця дислокації на мікроавтобусі, спорядженому за підтримки облдержадміністрації.

Цього разу автобус надав і заправив необхідною кількістю пального Департамент культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, повідомляє прес-служба ОДА.

– Відповідно до доручення голови обласної державної адміністрації Володимира Івашка ми організували регулярне автобусне сполучення з чернігівськими батальйонами, що несуть службу на сході країни. Поки що це невеликі автобуси типу «Газель», але за потреби буде надаватися пасажирський транспорт більшої місткості, – говорить директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації Сергій Болдирев.

За його словами, це робиться для того, щоб бійці, які відбувають у відпустки, мали змогу швидко і безкоштовно повернутися додому, а по її закінченні вчасно прибути до місця дислокації.

Разом з тим, до автобусу завантажується ще і гуманітарна допомога для наших вояків. Сьогоднішній вантаж, до складу якого входять спальні мішки, карімати, намети, берци, темробілизна, продукти харчування, вода, запчастини, передачі від рідних та близьких, буде доправлений безпосередньо до 41-го батальйону територіальної оборони. Днями на мікроавтобусі до місця дислокації були доставлені гуманітарна допомога та вояки 13-го батальйону, які перебували у відпустці.

Слід зазначити, що гуманітарну допомогу для наших бійців збирають в усіх населених пунктах Чернігівщини і доправляють до Єдиного волонтерського центру допомоги військовим в зоні АТО та переселенцям. Волонтери центру повідомляють, що намагаються щотижня комплектувати та направляти все необхідне військовослужбовцям на схід країни.

– Настрій бойовий. Все буде добре, – запевняють бійці 41-го батальйону перед від’їздом і додають – Будемо до кінця виконувати свій обов’язок – захищати Україну!

– Хай вам щастить, хлопці! Повертайтеся живими!, – наголошують у відповідь рідні, бойові побратими, журналісти та громадськість.

Коментарі закриті.