Екс-суддя Ігор Зварич, засуджений на 10 років позбавлення волі за рекордний для України хабар, просить суд пом’якшити йому покарання на решту терміну до виправних робіт. Дійсно має право претендувати на таку пільгу за законом, кажуть юристи, якщо своєю поведінкою доведе, що змінився. А поки Ігор Зварич проживає на вільному поселенні у Макошине і навіть надає безоплатну юридичну допомогу місцевим жителям, розповідає ТСН.

7 коментарів

 1. Adolph сказав:

  Чув, що Ігор Зварич, перебуваючи на зоні, написав декілька книжок. Хотів би дізнатися, коли буде презентація книжок у нас? Дуже хотілося б почитати.

 2. xaxa сказав:

  Не вбивця, а просто хабарник. Думаю, що часу подумати в нього було вдосталь. Навіщо державі витрачатися на його утримання. Суддею він уже не буде, державна служба йому років через 20 світить. Все- вільний!

 3. gjurza сказав:

  А “консультує” каким образом? Обучает как нужно хабари брать в особо-больших размерах?)))

 4. Adolph сказав:

  Ви даремно так, адже незважаючи на нечесність, все ж Зварич – надзвичайно грамотний і досвідчений юрист, і зрівнятися з ним не може жоден менський суддя, прокурор чи, тим більше, адвокат. Нема в нас таких. Було б просто чудово, коли б Зварич відкрив свою юридичну контору в Мені.

  • gjurza сказав:

   Мне бы допустим, было бы не совсем приятно получать консультации у человека, зная что он был осужден, какой-бы умный он бы не был… Просто отличная будет репутация у конторы..когда все знают, что у руля бывший зэк)))…А как вы сказали “досвідчений и грамотный” так тут я сомневаюсь, досвідчені… служат закону и действуют в рамках закона, и ни когда его не нарушают..

  • Adolph сказав:

   А що, засуджений – як прокажений? Дивно ви мислите, шановний. Якщо Зваричу доручали таку справу – збирати, рахувати і возити гроші нагору, з якими його й спіймали, то ясно, що кому попало таку справу б не довірили. Ви скажіть: може наші не возять? Може вони чесні й порядні? Возили, возять і будуть возити. І після Зварича, хто зайняв його місце, теж робитиме те саме. Так що, не так усе просто.

 5. Павлік Морозов сказав:

  90 % суддів повинні сидіти.