Картоплю в області копають повним ходом. Деякі вже навіть перебрали і опустили в погріб. А по селах їздять фури, скуповують картоплю, міняють на цибулю, кавуни, – пише Юлія Семенець, тижневик «Вісник Ч» .


У Березні Менського району фури з минулого тижня стоять з обох боків дороги. З чернігівськими, дніпропетровськими, маріупольськими, луганськими, донецькими номерами. Скуповують і місцеві підприємці.

На минулому тижні давали по 2 гривні за кіло. Люди не хотіли за таку ціну віддавати. Отож уже декілька днів купують по 2,50, 2,70. Хто спіймає покупця картоплі на краю села, втюхує і по три гривні. Цибулю не міняють, продають по 5,50-6 гривень. Кавуни міняють: кіло картоплі на кіло кавунів.

У Вертіївку Ніжинського району в день приїжджає по 5-6 фур. З дніпропетровськими номерами. Ціна на картоплю від 2 гривень до 2,30. Міняють цибулю: кіло цибулі на два картоплі. Возять і кавуни. Міняють кілограм на кілограм.

У Бурімці Ічнянського району картоплю беруть по дві гривні. Кажуть, тиждень тому брали по гривні вісімдесят. Цибулю міняють так, як і у Вертіївці.

— Кавунів майже не возять, — каже Юрій Ільченко, сільський голова. — Свої добрі повиростали. Машина, що скуповує картоплю, заїжджає раз на тиждень. І тій радіємо. Бульба на Чернігівщині у цьому році вродила. Дзвонили в Житомирську і Рівненську області. Вони наші найбільші конкуренти. Кажуть, у них не дуже.

Коментарі закриті.