За даними статистичного аналізу за 2016 рік органами державної реєстрації актів цивільного стану Менського району проведено 1213 реєстрацій, з них:– про народження – 228;

– про смерть – 808;

– про шлюб – 128;

– про розірвання шлюбу – 29;

– про зміну імені 20.

Кількість реєстрацій народжень дітей, народжених поза закладом охорони здоров’я – 3.

 

Також 45 осіб, скористалися послугою Менського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, щодо прийому документів та видачі свідоцтва про народження безпосередньо у пологовому будинку .

 

Найпопулярнішими іменами, якими батьки називали свої діточок у 2016 році були: Артем, Дмитро, Данило, Анна, Валерія, Софія. Наймолодшій мамі виповнилось 15 років, найстаршій – 42 роки.

 

Всього по Менському району зареєстрували шлюб 128 пар молодят. При цьому середній вік нареченої склав 24 роки, нареченого – 31 рік.

 

Нагадаємо, що з метою апробації європейських стандартів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану 13 липня 2016 року розпорядженням Кабінету Міністрів № 502 було запроваджено пілотний проект щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем. Шлюб за 24 години можна зареєструвати в м.Чернігові.

 

За детальною інформацією щодо надання послуги “Шлюб за добу” Вам необхідно звернутися до Комунального підприємства «Міський палац культури» Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, вулиця І. Мазепи, 23; тел. (0462) 97 88 37; e-mail: express-vesilya@ukr.net

 

Згідно ст.9 Закон України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану” державна реєстрація актів цивільного стану проводиться з метою забезпечення реалізації прав фізичної особи та офіційного визнання і підтвердження державою фактів народження фізичної особи та її походження, шлюбу, розірвання шлюбу, зміни імені, смерті. Державна реєстрація актів цивільного стану проводиться шляхом складання актових записів цивільного стану.

Державну реєстрацію актів цивільного стану на території району проводять виконкоми відповідних сільських, селищних рад, відповідно до п.2ст.6 вищезгаданого закону, що входять в систему органів державної реєстрації актів цивільного стану, яким законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”(п.5 ст.38) делеговані повноваження з питань реєстрації актів цивільного стану.

Коментарі закриті.