Нещодавно у районному центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей, під час якого проведено конкурс та виставку малюнків учнів молодшого шкільного віку «Моя майбутня професія». У конкурсі взяли участь 144 школярі, які представили до огляду журі 150 малюнків.

Про це “Нашому слову” повідомила спеціаліст з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Тетяна Полторак.

Відбулася презентація профорієнтаційних послуг, які надає служба зайнятості, організовано екскурсію по просторових зонах, зокрема, секторах самостійного пошуку роботи та профінформаційному, де презентовані різноманітні матеріали: папки з описами професій та навчальними закладами.

Роботи школярів, як і їхні мрії, – дуже різноманітні. Діти мріють бути лікарями та моряками, вчителями та міліціонерами, ветеринарами, співаками, художниками та космонавтами. Робітничі професії також у пошані – будівельник, водій, електрик, кухар, продавець, перукар, комбайнер, тракторист.

Роботи оцінювала спеціально створена комісія, яка визначила переможців в 13 номінаціях:

– серед учнів перших класів перше місце зайняв Антон Шабел (професія – лісник), друге – Любов Довженко (вихователь), третє – Максим Пильник (гонщик);

– серед учнів других класів на першому місці робота Анжеліки Приходько (вихователь), на другому – Вікторії Дмитренко (вчитель), на третьому – Владислава Кравченка (військовий);

– серед третьокласників перше місце посів Владислав Шумель (електрик), друге –  Леонід Антонюк (водій), третє – Ігор Молібог;

– серед учнів четвертих класів переможцем стала Марина Пилипенко (кондитер), друге місце посів Артем Кисіль (електрик), третє – Ольга Шаповаленко.

В номінації «Гуманна професія» кращою стала Леся Терещенко – учениця Дяківської школи, яка обрала професію еколог.

Переможці конкурсу  нагороджені дипломами та цінними подарунками.

Створення сприятливих умов для реалізації творчого потенціалу школярів, формування мотивації до усвідомленого вибору майбутньої професії та позитивного ставлення до актуальності робітничих професій – це стало метою проведення конкурсу, і ще одним кроком служби зайнятості в допомозі школярам пізнати світ професій та в майбутньому здійснити правильний вибір свого професійного майбутнього.

Активна участь такої кількості дітей стала підтвердженням небайдужості молодого покоління до власної долі, до вибору професії, яка в подальшому стане запорукою успішної трудової діяльності.

Коментарі закриті.