Щось таки міняється в Мені, і міняється на краще. Під час свята мене дуже порадувало висловлене першими керівниками району на мою адресу сподівання, що я, висвітлюючи хід святкування, не виріжу слова народного депутата Олега Ляшка про те, що в нас найкращий мер.

Що ж, якщо народний депутат твердить, що в нас найкращий мер, якщо керівники району цілеспрямовано звертають мою увагу на ці слова пана Олега, то так воно і є. Втім, якщо б навіть я був і іншої думки про Федора Івановича, то жодним чином не видалив згаданого твердження – цензура будь-якої вмотивованості чи само-цензура в таких питаннях ніколи ні до чого доброго не приводила. Шлях розвитку, це шлях всебічного пізнання і ретельного аналізу, для котрих всілякі обмеження свободи слова і свободи думки є смертельні. Отже, на доказ власної неупередженості, у відеоматеріалі слова про те, що Федір Іванович найкращий мер, повторено два рази, один раз цілеспрямовано окремо, інший – в загальному контексті виступу народного депутата.

Звісно, цей матеріал головним чином присвячений постаті міського голови м.Мени Федора Івановича Фесюна і міському святу. Але всі ми дуже залежимо не тільки від роботи тих посадовців, котрих обираємо до місцевих рад, а і від тих, кого обираємо на загальнодержавний рівень. Оскільки на святі міста виступили всі головні кандидати в народні депутати від нашого виборчого округу, рекомендую читачам дуже ретельно проаналізувати їх виступи – це допоможе зробити вірний вибір 28 жовтня. Попри поширене твердження, котре своїм походженням завдячує запліснявілим радянським часам, що від нас нічого не залежить, насправді все абсолютно навпаки – все залежить від кожного з нас, від того, якими ми бачимо загальнодержавну політику і діяльність органів місцевого самоврядування та від того, кого ми обираємо для їх здійснення.

Коментарі закриті.