З початку року на особистому прийомі у голови райдержадміністрації Анатолія Соломка побувало шість осіб. Водночас надійшло 44 письмові звернення.

Про це «Нашому слову» повідомили в райдержадміністрації.

Через органи влади вищого рівня надійшло на розгляд 21 звернення. Найчастіше громадяни зверталися на урядову гарячу лінію – 11 звернень, до Адміністрації Президента України – п’ять, облдержадміні­стра­ції – три, до Кабінету міністрів України та голови облдерж­адміністрації – по одному зверненню.

Всього у письмових зверненнях порушено 45 різних питань, переважна більшість яких стосується соціального захисту, зокрема, надання матеріальної допомоги, присвоєння Почесного звання України «Мати-героїня».

Друге місце займають питання аграрної політики – виготовлення державних актів про право власності на земельну ділянку, отримання розрахунків за земельні та майнові паї, врегулювання майнових відносин.
Щодо транспортного сполучення сіл з райцентром надійшли звернення від жителів Блистови, Гориці, Бігача.

З питань ремонту доріг зареєстровано три звернення від жителів Бігача, Ушні, Чапаєвки. Райдержадміністрацією підготовлено запити до служби автомобільних доріг у Чернігівській області з проханням надати допомогу у вирішенні питання ремонту автомобільних доріг за рахунок коштів державного бюджету.

З початку 2012 року збільшилася чисельність надходження повторних звернень до райдержадміністрації. Підставою до подання більшості таких звернень є незгода громадян з прийнятим рішенням за результатами розгляду їх попередніх заяв. Однак відповідно до ст. 8 Закону України «Про звернення громадян» не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті.

Найбільше звернень до райдержадміністрації надійшло від жителів Мени – 15, Локнистого – чотири, Синявки та Макошине – по три, Ленінівки та Волосківців – по два звернення.

Розгляд звернень інвалідів Великої Вітчизняної війни проводиться безпосередньо головою райдержадміністрації. З початку року зареєстровано та задоволено два звернення від громадян даної категорії щодо забезпечення ліками за пільговими рецептами та надання матеріальної допомоги на лікування.

Коментарі закриті.